Jump to content

No to się przywitam :)

Grzesio

Recommended Posts

Dziękuję za miłe przyjęcie ;)

Jeśli chodzi o piwo to niestety dokonań brak ? no chyba że ilość wypitych Warek może stanowić miarę sukcesu ;)

Pewne doświadczenie w napitkach posiadam, zacieranie żyta, pszenicy, kukurydzy a nawet jęczmienia mam za sobą, ale to zupełnie inne % napoje, teraz przymierzam się do piwa i myślę że przy Waszej pomocy dam radę ;) Wymyśliłem sobie taki maleńki browarek, dla siebie i przyjaciół ? pomożecie ????

Tak więc kłaniam się nisko i mam nadzieję że przygarniecie nowego pasjonata :(

Taaa' date=' zwłaszcza takiego, który szuka od razu gara na 200l :( :([/quote']

Gar musi być duży, bo wystarczy do tych co znam, dołożyć tych których tu poznam .... i co wtedy .... browar bym po roku ze sprzedanych butelek postawił :)

Tak więc kłaniam się nisko i mam nadzieję że przygarniecie nowego pasjonata :(

Taaa' date=' zwłaszcza takiego, który szuka od razu gara na 200l :( :([/quote']

Gar musi być duży, bo wystarczy do tych co znam, dołożyć tych których tu poznam .... i co wtedy .... browar bym po roku ze sprzedanych butelek postawił :)

Ano musi, piwko jak posmakuje to ma dziwaczny zwyczaj wyparowywania z piwniczki. Witaj na forum!

Witam,

Zacieranie różnych zbóż oczywiście do win zbożowych..bo nawet nie śmiem myśleć że do czegoś innego :P.

? pomożecie ????

Pomożemy!! :/

Edited by Marmur

Witam,

Zacieranie różnych zbóż oczywiście do win zbożowych..bo nawet nie śmiem myśleć że do czegoś innego :).

? pomożecie ????

Pomożemy!! :)

Nie? no ? ma się rozumieć że chodzi o wina :) choć nie wiem czemu wszelkie info czerpałem z http://www.bimber.info/forum/index.php :rolleyes: , no muszę przyznać że też bardzo mili i pomocni ludzie :) i jakoś nikt się nie kryje co robi z jęczmieniem :okey:

Jeszce raz dziękuję za miłe przyjęcie, nikt się nie rzucił witać mnie jak koleżankę "maja5" :beer: ale tu się akurat kolegą nie dziwię :)

Sprzęt do destylacji nie jest zakazany, co więcej sama destylacja też nie jest zabroniona, jednak z prawnego punktu widzenia istotne jest co destylujemy,

olejki, wyciągi, kupione w sklepie wino czy piwo wolno nam destylować do woli :okey: