Jump to content

Jakie piwo w "Sylwestra" ?

przemo70

Recommended Posts

Koniec roku zbliża się dużymi krokami, a z nim wiadomo - "Sylwester". W poprzednich latach miałem zawsze przygotowany zestaw degustacyjny i w tym też nie może być inaczej ;) Wiadomo, że wiodącymi będą, wyroby własne :) ale nie może zabraknąć również "kalibratorów" :smilies: Zrobiłem mały przegląd piwniczki i myślę, że taki zestawik będzie odpowiedni :lol:

post-244-0-93464500-1325088374_thumb.jpg

Sylwester zapowiada się pod znakiem piwa, także z najgłębszych części piwniczki wygrzebałem jakieś belgijskie 'antyki' z warek 1x i 2x. Ciekawe co po takim czasie zrobiło się z ich smakiem.

Dla ładniejszej części będą piwa owocowe, ale też i RIS - mam wielbicielkę Rysiów.

Zaprzyjaźniony browar też ma dostarczyć parę atrakcji, min. porterówkę... także lekko nie będzie ;)

Życzę Wam udanej zabawy :beer: :beer: :beer:

i wszystkiego najlepszego w przyszłym roku.

Niestety, w sylwestra trza będzie obalić dostanego na urodziny Johnny Walkera... gość specjalny piwa nie pija, ja wolałbym Jacka Danielsa, ale niech już będzie kompromis między wydatkiem a kończącymi się zapasami bimbru :P Panowie bez szaleństwa, w Nowy Rok na 10.45 do pracy (a raczej na fuchę, gdzie - to już dyskomfort się przyznać, ważne że niczyjemu zdrowiu nie zagraża)... :o najwyżej autobusem pojadę :P