Jump to content

13.07.12 - Poznań/Setka Pub - Wspólne warzenie Witbiera


Recommended Posts

W piątek trzynastego ;) w poznańskiej Setce odbędzie się wspólne warzenie Witbiera, które zakończy wydarzenie "Długi Weekend z mikrobrowarami", trwające już od środy.

Jest to dobra okazja na spotkanie się w lokalu z dobrym piwem - my tam będziemy na pewno.

 

Zasypanie ok. godz. 17.00

Setka Pub, św. Marcin 8, Poznań

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście ostatnio mało się u nas działo, ale bez przesady, że nic. A Konkurs Piw Domowych, Festiwal Piwa w Szreniawie?

Link to comment
Share on other sites

Zasyp już ześrutowany i przygotowany:

 

- słód pilzneński - 3500 g

- pszenica - 3000 g

- słód owsiany - 700 g

 

Planowane wybicie: ok. 41l 12,5 Blg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki również. Fajnie, że wpadliście :)

Witbier już sobie spokojnie fermentuje. Co prawda nie wyszło go tyle, ile planowaliśmy - bo ledwie 36 litrów, za to 13,3 Blg. Trochę wysoki ekstrakt jak na ten styl, ale właściciele Setki nie chcieli go zmniejszać :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zapraszamy na degustację piwa, które zostało uwarzone 13 lipca! Już w najbliższy czwartek, 2 sierpnia, od 20:00 będzie można spróbować, jak udał się witbier. Przy okazji zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na nazwę dla tego piwa - propozycje prosimy nadsyłać na konkurs@setkapub.pl do 2.08 do 12:00. Przypominamy adres: Poznań, św. Marcin 8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.