Jump to content

Lawnowerman

Members
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Lawnowerman

 1. Jacku napisalem opcje z przymruzeniem oka. Wyjasnilem Ci na jak wyglada rotacja słodów. Z ciekawosci sam przetrzepie temat. Jezeli sie myliłem - przeprosze fundujac nawet nagrode
 2. Jacku nr zamowienia poprosze na jaki mail napisales?
 3. Jacku przez 5 lat byłem odpowiedzialny za magazyn, workowanie, sklep i wszystkie zwiazane z ryniekm CRAFT działania. Wyjasnijmy sobie po kolei. 1. Słód ma 2 lata ważności w zamknietym opakowaniu. Ten nie ma dwóch lat. 2. Rotacja towarau na magazynie z racji jego wielkości nie przekracza dla słódów podstawowych 23 dni. Dłuższe okresy mają słody specjalne - słody Swaena miały [~ 160 dni] i pszeniczny [~90] 3. IMO nie ma możliwości abyś w tym roku [śmiem twierdzić, że nawet w II półroczu 2019] dostał taki słód - obroty w okresie lockdownu i postcovidowym były przeogromne - rotacja sięgnęła nawet 12 dni. Rozwiązania widzę 3. 1. Kupiłeś ten słód 2 lata temu, przykryłeś innymi i teraz po niego sięgnąłeś 2. Ktoś ci dał ten słód 3. Trolujesz. ;-))) Poproszę na PW nr zamówienia - wyjaśnimy w 10 minut. Potwierdzam moje wygladaja identycznie Naklejka - potwierdzam autetntyczność
 4. Jacku, proponuje zdzwonic 58 300 90 58 albo koncowka 68
 5. Nie. U nas jest koniec roku finansowego w czerwcu a dodatkowo ja się rozstaje z firmą więc trochę się nałożyło.
 6. Na razie aktualne. Sądzę, że ruszy od lipca. Przekazałem kolegom co mogłem ale trochę mało czasu.
 7. Kochani ! Z dniem 30 czerwca br kończę współpracę z Malteurop Polska. Dziękuje wam za kilka wspaniałych lat. Był to dla mnie bardzo owocny i gorący okres. Życzę wam robienia wspaniałych piw i samych Kraftów Roku. Bartek
 8. Fizycznie zróbmy to tak, że wpłaccie 10% mniej niż f-ra proforma. Silnik sklepu nie pozwala na inną promocję na razie. Pracujemy nad tym
 9. Słuchajcie - na hasło #zostanwdomu - 10% zniżki do odwołania. [dopiszcie przy zamówieniu] Zapraszam
 10. Sklep przenosił domene na inny serwer czy cos takiego I mieli to zrobić do czwartku, potem do piatku, potem do końca weekendu a fizicznie skonczyli dziś o 16:00 Koszmar ....
 11. Proszę mi napisać jaka była data na worku Pilsnera - mamy próbki każdej partii - sprawdzimy u nas w labie.
 12. Bardzo nam przykro - niestety czasem targi, chorba a ludzi za mało Proszę napisać mi zawsze PW - jakby coś się działo nie tak.
 13. Tak jak napisałem wcześniej: _______________________________________ Nie dzielimy jakości w żaden sposób. Nie ma klientów lepszych czy gorszych. Słód jest taki sam dla Was jaki dla dowolnego dużego browaru a kupuje realnie cała Polska]. I ma taka samą jakość. To co piszecie bardzio nas dziwi, bo z każdej produkcji gotujemy brzeczke a jadnoczesnie dowolny browar by "zastrzelił" nas za nie trzymanie parametrów. Wiec chciałbym się dowiedzieć do jest nie tak. Z racji pełnej identyfikowalności wiem, który worek jest z jakiej partii gdzie na kazdym etapie [kasta, suszarnia, silos, workowanie itd.] mamy pobraną próbkę trzymaną trzy lata. Bardzo chetnie porównamy. _____________________________________ Pamiętajcie proszę, że jesteście artystami - tworzycie coś zupełnie nowego za każdym razem dodatkowo pracując w warunkach domowych. Wiele czynników jak sami pisaliście jak woda moze spowodować coś, ze nie wyjdzie. Natomiast jeszcze raz podkreślę, zapraszam kazdego na wizytę oraz w przypadku jakichkolwiek reklamacji odsyłacie worek. Zbadamy.
 14. Jesteś z Gdańska - przyjedź z tym co masz. Mamy na miejscu labolatorium, jest szef produkcji. Oprócz tego zobaczysz jak wygląda sam proces. Zapraszam.
 15. Nie dzielimy jakości w żaden sposób. Nie ma klientów lepszych czy gorszych. Słód jest taki sam dla Was jaki dla dowolnego dużego browaru. I ma taka samą jakość. To co piszecie bardzio nas dziwi, bo z każdej produkcji gotujemy brzeczke a jadnoczesnie dowolny browar by "zastrzelił" nas za nie trzymanie parametrów. Wiec chciałbym się dowiedzieć do jest nie tak. Z racji pełnej identyfikowalności wiem, który worek jest z jakiej partii gdzie na kazdym etapie [kasta, suszarnia, silos, workowanie itd.] mamy pobraną próbkę trzymaną trzy lata. Bardzo chetnie porównamy.
 16. Krzysiek, zorganizuję odbiór tego słodu od Ciebie z podanej destynacji. Podaj proszę na PW dane + nr telefonu. Chcemy go zabadać u nas w labie.
 17. Krzysiek, a masz resztę tego worka? Chętnie zobaczymy co się tam dzieje.
 18. Bardzo prosimy - sam szef produkcji się zainteresował, bo słód jest ten sam, który łądujemy na cieżarówkę, statek, czy do worka. A żadna produkcja nie wróciła z reklamacją.
 19. Proszę o przesłanie próbki słodu ok. 1 kg do Malteurop [adres wysyłam na PW] W przypadku kiedy parameter ekstraktu będzie odbiegł od deklaorwanego wymienimy Panu słód ALE gratisowo, jednakże reklamowany przez Pana parameter nigdy nie był reklamowany przez większe browary, w których parameter ekstraktu jest kluczowy i restrykcyjnie kontrolowany a worki są z tej samej partii. Specyfika technologii słodowania wieżowego jest podatna na mętność brzeczki ale bardzo rzadko sprawia problemy z parametrem ekstraktu. Bardzo nam przykro, że nasz słód sprawił Panu problemy technologiczne.
 20. Był moment, gdzie były problem z maszynami - po próbkach wyszło, że jest ok. Ma Pan jeszcze jakieś resztki? Proszę skontaktować się z nami - damy worek gratis w ramach zadośćuczynienia. Mam jeszcze po ok. pół worka pszenicznego i pale'a. Dziękuję za miłą ofertę, ale proszę sobie nie robić kłopotu. Ilość zanieczyszczeń nie jest broń Boże dyskwalifikująca. Jest tego akurat na takie sobie konsumenckie gęganie. Ewentualnie chętnie potestowałbym próbki Swaenów. Żaden kłopot - jesteście naszymi klientami.
 21. Kontrola jakości jest raczej surowa - wymagania dużych koncernów / browarów są wyśrubowane i identyfikowalność jest pełna. Stąd oczywiście nasze zdziwienie, że takie rzeczy mają miejsce. W przypadkach tak jak było z zabrudzeniami partia jest od razu cofana i czyszczona - nie wyjeżdza do klienta. Ale nikt nie jest nieomylny - zapraszamy do kontaktu i odwiedzin - zobaczycie jak produkuje się słód i w jakich warunkach. I tak jak napisałem wyżej - jeżeli coś jest nie tak - reklamujcie [może być u mnie na PW / mail firmowy] - wymienimy na nowy słód. Też wychodzę z założenia, że to raczej warunki domowego warzenia mogą być nie zawsze optymalne. żeby mieć stały punkt odniesienia cały czas stosuję Wasz słód (ostatnio pale ale), oraz cały czas "udoskonalam" wszystkie procesy w domowym browarze. Np. zmiana dystrybutora gazu w butlach, którym grzeję gar warzelny spowodowała, że brzeczka naprawdę wrze (a nie tylko kręci się) i problemy z domniemanym DMSem znikły, prawdopodobnie to było przyczyną a nie jakość Waszego słodu. Dobra cena, nie daleka odległość (szybki transport) oraz fakt, że jednak jesteście sporą słodownią powodują, że bardziej doszukiwałbym się uchybień z mojej strony. Jeżeli macie jakieś pytania bardziej techniczno-technologiczne serdecznie zapraszam - przekaże naszemu szefowi produkcji.
 22. Kontrola jakości jest raczej surowa - wymagania dużych koncernów / browarów są wyśrubowane i identyfikowalność jest pełna. Stąd oczywiście nasze zdziwienie, że takie rzeczy mają miejsce. W przypadkach tak jak było z zabrudzeniami partia jest od razu cofana i czyszczona - nie wyjeżdza do klienta. Ale nikt nie jest nieomylny - zapraszamy do kontaktu i odwiedzin - zobaczycie jak produkuje się słód i w jakich warunkach. I tak jak napisałem wyżej - jeżeli coś jest nie tak - reklamujcie [może być u mnie na PW / mail firmowy] - wymienimy na nowy słód.
 23. Był moment, gdzie były problem z maszynami - po próbkach wyszło, że jest ok. Ma Pan jeszcze jakieś resztki? Proszę skontaktować się z nami - damy worek gratis w ramach zadośćuczynienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.