Jump to content

Kwiatek75

Members
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kwiatek75

  1. Bo właśnie mam plan po taniości robić 2 komorową komorę w jednej butle w drugiej fermentor koszt nie za duży myślę że na początek może być całkiem zadowalające, ludzie w innych wątkach na forum raczej (oprócz skraplania) chwalili.
  2. Cześć, planuje budowę pojemnika styropianowego 2 komorowego z termostatem i wiatraczkiem, żeby w jednej z komór trzymać zmrożone butelki/wkłady turystyczne, a w drugiej fermentor. Czy ma ktoś z was doświadczenia związane z porównaniem wydajności konstrukcji opartej na mrożeniu butelek, albo na ogniwach Peltiera. Chodzi mi o wydajność obu tych konstrukcji. Czy może ktoś z was konstruował model mieszany czyli butelki wspierane ogniwami. Najbardziej chodzi mi o temperatury które otrzymaliście, ew. grubość styropianu jaka używaliście. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.
  3. Czuje że sam muszę wprowadzić taka budowle do siebie. Może na weekend uda mi się ją zbudować, wykonam testy i pochwale się jak działa.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.