Jump to content

Romanos_P

Members
 • Posts

  278
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Domowy Pocieszka
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  19
 • Miasto
  STASZÓW

Kontakt

 • Imię
  Roman

Recent Profile Visitors

1874 profile views

Romanos_P's Achievements

 1. Mam drugą lodówkę w piwnicy. Piwa robię raz na miesiąc.
 2. No tak, ale ~200 chłodziarka, reduktor + reszta osprzętu + kegi ~700zł. Razem ~900zł. Ale ponawiam pytanie o nagazowanie.
 3. Ale ja mam Party Stara z nabojami CO2 do puszki.
 4. Jeszcze mam jedno pytanie co do nagazowania w mini kegu. Dałem wg polecenia 1/2 tego co do butelek a jednocześnie max co można do puszek, czyli 12g cukru. Pierwsza pucha - dosyć słabo nagazowana. Gaz wyczuwalny, ale słabo. Czy tak ma być? Ja zrozumiałem, że dodając 12g cukru do puszki nagazowanie będzie prawidłowe. Wszędzie gdzie czytałem i oglądałem filmy ludzie nie wspominali o słabym nagazowaniu.
 5. Dzieki. Wiem o co chodzi corneliusem i wiem też że trzeba wydać ok 700 PLN na taki wyszynk. Jak sprawa z Kegpetami?
 6. Szt za 30zl. Ale pompka 170zl. Nic więcej nie trzeba. Napiszcie w takim razie jak wy sobie radzicie w sensie kosztów wejścia.
 7. Nie jestem w stanie kupić osprzętu corneliusa za tysiaka w tym momencie. Nie pytam generalnie o to czy tego używać, bo już to kupiłem i będę. Pytam o sposób osuszania. ? Ale dzięki za info
 8. No tak ale nie da się spuścić co do kropli ze względu na kształt beczki.
 9. Czy macie już opatentowane jak dokładnie wysuszyć mini kega 5l po umyciu? Kupiłem ostatnio 4 puchy w TwoimBrowarze ale nie wiem czy to nierdzewka i jak z nią postępować. Nie miałem wcześniej doczynienia z kegami, a na forum nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi.
 10. No właśnie porównywałem, ale czasem tak jak w przypadku VOIGT są dziwne zapachy i posmaki po użyciu w piwie. Dzięki
 11. Czy ktoś próbował używać Desamu zamiast Despreja? Czy są jakieś inne działania lub przeciwskazania co do używania? Ja ostatnio chciałem kupić Desprej ale wycofali z produkcji i kupiłem Voigt który śmierdzi. Chętnie przesiadl bym się na coś innego.
 12. Dzięki. Pleśń to raczej nie jest to wiem. Wątek czytałem. Dzięki. Wątek do zamknięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.