Jump to content

lolo

Members
 • Posts

  588
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About lolo

 • Birthday 10/22/1984

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Bear East
 • Rok założenia
  2012
 • Liczba warek
  53
 • Miasto
  Lubelskie

Kontakt

 • Imię
  Piotr

Recent Profile Visitors

1767 profile views

lolo's Achievements

 1. Nie mogę pobrać linka z aplikacji aliexpress.
 2. nie lepiej podpytać użytkowników Royala? Chętnie pomogą i odpowiedzą na pytania. Sam miałem wiele pytań co do kotła, na dzień dzisiejszy mogę w czymś pomóc.
 3. lolo

  OXI

  Sugerowanym? 1ml/400ml?
 4. lolo

  OXI

  Przy przelewaniu i rozlewie się pilnuje.
 5. lolo

  OXI

  Dałem ciała z tym OXI, 3 tygodniowa aipa jakby nie była chmielona na zimno.
 6. lolo

  OXI

  Dzięki. Chyba zrezygnuje z OXI na rzecz starsanu.
 7. lolo

  OXI

  Witam, szybkie pytanie, czy OXI może powodować utlenienia piwa? Odkąd używam OXI mam problem z utlenieniem. Butle przed rozlewem wysychają, jednak fermentor ma resztki roztworu. Może mieć wpływ na piwo?
 8. Odkopię temat.... Desam na bazie podchlorynu sodu. Lepsze desam spray? Cena fajna https://allegro.pl/oferta/schulke-desam-prim-do-dezynfekcji-powierzchni-1-l-11136040905
 9. Witam, Panowie, podczas chłodzenia brzeczki miałem awarie, żeby uniknąć zakażenia zagotowałem chmielona brzeczkę i schlodzilem ponownie. Jest w tym sens czy darować sobie tą Warkę?
 10. odświeżę temat, gdzie można zakupić? Znalazłem stronę made in Choina ale zakup od 10szt.
 11. Panowie, mam jeszcze kilka pytań co do kotła, a raczej dodatkowych rozwiązań. Nauczyłem się już pracy kotła, 75% wydajności utrzymana, temp. zacieru udaję się uzyskać identyczną jak wskazuje kocioł. Ostatnia warka była z płatkami owsianymi, strasznie mi spowolniło przepływ brzeczki, ale tutaj akurat będę testował łuskę ryżową i mam nadzieję, że sie sprawdzi. Używam hopspider Royal`a i uważam, że się słabo sprawdza. Mam wrażenie, że piwo nie jest nachmielone. słabsza goryczka jak i aromat. Czy to może być wina hopspidera? Jest sens aby dokupić kosz do kotła i używać dna i dodatkowego sita od kolegi lewatywy i chmielić luźno w koszu? za info z góry dziękuję
 12. O ta rurkę zagięta i jej końcówkę.
 13. Orientuje się ktoś jak się zwie ten zawór przy zakrzywionej rurce przelewowej? Planuję zrobić deszczownice, a nie mogę znaleźć końcówki z tej zakrzywionej rurki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.