Skocz do zawartości

Browar Stasiek S37.2 Grodziskie 2010.07.01


Infam

Rekomendowane odpowiedzi

Grodziskie S37.2 2010.07.01 - jak w tytule

Sam nie wiem, skąd się wzięła ta perełka.

 

Aromat: subtelna wędzoność, bardzo delikatna, aksamitna, lekka słodowość, wszystko dopełnione zrównoważonym aromatem chmielu.

 

Barwa: słomkowa, b. nieznacznie opalizujące.

 

Piana: bardzo wysoka, raczej rzadka, średnio trwała

 

Smak: słodowy, zwłaszcza jak na to piwo - to jest bezapelacyjnie druga, po zapachu mocna strona tego piwa, nieznaczny posmak cytrusów.

 

Goryczka: stonowana, przyjemna, przez te 2 lata ułożyła się doskonale (mam wrażenie, że z lubelskiego, zaraz zerknę w dzienniki-jeśli akurat S37 posiadam). Może w kategoriach konkursowych byłaby nieco za mała ale czego chcieć od piwka sprzed 2 lat.

 

Odczucie w ustach: wysoko nagazowane, pełne.

 

Ogólne wrażenie: czysto uwarzone bardzo dobre piwo, zharmonizowane, delikatne. Rewelacja! Konkursowe wymogi "stylu" zarzucałyby zapewne zbyt małą wędzoność i nachmielenie. Niemniej jednak piwko baaardzo pijalne, smaczne. Gratulacje!

 

edit:

A w dziennikach #37 to marcowe :-))) coś tu jest nie tak. To na pewno nie było marcowe :-)) Ach te dzienniki. Staś o co chodzi?

Edytowane przez Infam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzysiu. :) 2 lata?!? Nieźle żeś to zbunkrował... :D

 

A w dziennikach #37 to marcowe :-))) coś tu jest nie tak. To na pewno nie było marcowe :-)) Ach te dzienniki. Staś o co chodzi?

#37 (JS10) to było marcowe które uwarzyłem u Ciebie, a to powyższe grodziskie to było S37 (czyli 37 warka u mnie w domu) - tak... podwójna numeracja to średni pomysł był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.