Skocz do zawartości

Nowy browar rzemieślniczy?


Rekomendowane odpowiedzi

Za duzo "eeeeeeeeeeee" :-)

ale irytują mnie i pewnie nie tylko mnie takie posty,ostatnio tez ktos cos takiego napisał kopyrowi i sie biedny tłumaczył przez kilka minut zamiast odpowiadać na pytania o piwie i piwowarstwie... to są zwykli ludzie tacy jak my a nie dziennikarze czy gwiazdy telewizji i jak ktos cos na spontana mówi to zawsze wtrąci eee yyy...

Swoja drogą ciekawa inicjatywa i ciekawy jestem jak im się to będzie kręciło i w jaka strone piwowarstwa pójdą..

Edytowane przez MateuszO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie denerwowała Pani prowadząca wywiad , jej zaangażowanie w temat raczej było słabe , tak jak i jej przygotowanie do niego.

 

Ale mniejsza z tym , gratuluję przedsięwzięcia i życzę powodzenia w realizacji , obyśmy jak najszybciej mogli spróbować piwa z nowego browaru !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku widać, że budowa jest dofinansowana z ue - moze zdradzić troche więcej szczegółów?

Program Operacyjny Ryby, oś priorytetowa 4. W skrócie chodzi o to, że każda inicjatywa nie związana z rybactwem

jest pożądana, dywersyfikacja działań gospodarczych. Nazwa w tym przypadku myląca, bo słyszałem

już głosy co ma browar wspólnego z rybami, o to chodzi, że nic i tak powinno być zgodnie z założeniami osi czwartej :)

http://www.minrol.gov.pl/pol/Wsparcie-rolnictwa-i-rybolowstwa/PO-RYBY-2007-2013/Opis-Programu

jedna tylko uwaga, budynek niezbyt urokliwy. :/ Przy takiej inwestycji warto dać zarobić dobremu architektowi. To już zostanie na lata.

No nie skąpiliśmy na architekta :) Budynek zaprojektowany od podstaw, żadnych adaptacji, architekt jeden z lepszych w Łowiczu,

wspólnie z asystentką spędzili sporo czasu przy projektowaniu budynku, fakt, że mogliśmy sięgnąć po architekta z Łodzi czy Warszawy, chcieliśmy jednak

kogoś z okolic. Budynek jest jeszcze w stanie surowym, zaczekaj aż zostanie wykończony :cool:

Mała wizualizacja: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=446284318787097&set=a.396736637075199.92653.367217590027104&type=1&theater

Jeśli dalej się nie podoba to nadrobimy piwem :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna tylko uwaga, budynek niezbyt urokliwy. :/ Przy takiej inwestycji warto dać zarobić dobremu architektowi. To już zostanie na lata.

od piękności budynku piwo smakuje lepiej? w dzisiejszych ciezkich czasach nie rozrzucałbym pieniędzy w wygląd a bardziej w sprzęt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.