Skocz do zawartości

Potrzebuję prosty wzór etykiety


amorph

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem kompletna noga w programach graficznych i tekstowych a chcialbym miec jakis prosty wzor, który moglbym sobie edytowac i drukowac na A4. Nie wiem jak robicie ale chyba 8-10 etykiet z jednej takiej kartki wyjdzie? Tylko zebym nie musial nic z tym robic poza wpisaniem swoich danych (nazwa piwa, sklad, data butelkowania, ekstrakt, alkohol, moze jakis krotki opis stylu piwa) bo na pewno polegne. Nie chodzi mi o linki do stron na których można zrobić etykiete wpisując 2-3 linijki. Chce miec prosty plik word, excel do edycji. Bardzo prosze o pomoc :-).

Edytowane przez amorph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o coś takiego? http://www.beerlabelizer.com/

To się nazywa beer label generator i jest tego pełno w internetach. Są też takie gdzie można więcej wpisywać, pliku word nie posiadam.

 

No takich edytorów jest masa ale mi nie zalezy na oprawie graficznej, roznych ksztaltach etykiet tylko na tym zeby bylo jak najproscie i jak najmniej tuszu zuzyc :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, z tego co piszesz Etykiety Ekspresowez Plikowni powinny spełnić twoje oczekiwania w 100%.

 

O to właśnie chodziło! Dzieki wielkie :-). Łap +. Na początek więcej mi nie trzeba a kiedyś pomyśli się o czymś bardziej zaawansowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczniesz robić swoje to zobaczysz że to prawie tak samo dobra zabawa jak samo warzenie piwa :D

 

Musiałbym mieć kogoś do pomocy. Nie mam pojecia o sztuce a jak widziałem etykiety niektórych forumowiczów to prezentują zawodowy poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. http://brewlog.zgodowie.org/
  2. zaloguj się googlem/facebookiem/githubem i załóż browar (ważna jest tylko nazwa)
  3. dodaj warkę, ważna jest tylko nazwa, pozostałe dane które mogą się przydać to kod (np numer warki), data warzenia, data rozlewu i rodzaj nagazowania
  4. pod "Szczegóły fermentacji" otwiera ci się formularz do wpisania danych fermentacji - data początku, blg początkowe i końcowe, nazwa (dowolna)
  5. na stronie warki masz u góry w menu "narzędzia receptur" > "wydruk etykiet", arkusz jest dopasowany do A4 w pionie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widze gdzie moge sie zalogowac :/

 

"Narzędzia konta" po prawej stronie u góry.

 

Niektóre funkcje mi się nie zapisują. Nie moge dodać szczegółów fermentacji. Zapisuje i nic się nie zmienia. Napisz mi na jakiej przeglądarce wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to zauważyłem, leci jakiś błąd ale gdzieś się gubi po drodze i nie wiadomo o co chodzi. Wypełnij wszystkie pola w fermentacji, bo to na pewno jest to tylko nie wiem w którym miejscu.

 

Działa na każdej przeglądarce, może poza najstarszymi typu ie6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.