Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

To Działa :okey: Dysza rozwiercona, odprowadzanie spalin zrobione. Robię ruszt tylko na 1cm nad profil taboretu, wystarczy.

Wreszcie czuć jaka palniki mają moc :D . Został jeszcze mi do wyregulowania mniejszy palnik 10kW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Działa :okey: Dysza rozwiercona, odprowadzanie spalin zrobione. Robię ruszt tylko na 1cm nad profil taboretu, wystarczy.

Wreszcie czuć jaka palniki mają moc :) . Został jeszcze mi do wyregulowania mniejszy palnik 10kW.

No to piknie :D Jak widzać nie zawsze teoria idzie w parze z praktyką ;)

Edytowane przez przemo70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzać nie zawsze teoria idzie w parze z praktyką :okey:

Teoria jest wtedy, gdy wszystko wiemy, a nic nie działa, praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a my nie wiemy dlaczego.

My łączymy teorię z praktyką, czyli nic nie działa i nie wiemy dlaczego. :D

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzać nie zawsze teoria idzie w parze z praktyką :okey:

Teoria jest wtedy' date=' gdy wszystko wiemy, a nic nie działa, praktyka jest wtedy, gdy wszystko działa, a my nie wiemy dlaczego.

My łączymy teorię z praktyką, [b']czyli nic nie działa i nie wiemy dlaczego[/b]. :D

Niestety mam tak z moją pompą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że prace nad instalacją zostały zakończone :)

 

Co prawda zostały jeszcze kwestie remontowe /położyć kilkanaście płytek, odświeżyć ściany/ i pozbycie się kegów ;)

Ale na razie muszę odpocząć, zrobić jakąś warkę testową - może jakieś 50l brzeczki na startery, starczy na całą zimę.

 

Dla kamery znalazłem już miejsce, postaram się podłączyć i uruchomić do weekendu.

 

 

20111006235.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że prace nad instalacją zostały zakończone :)

 

Co prawda zostały jeszcze kwestie remontowe /położyć kilkanaście płytek, odświeżyć ściany/ i pozbycie się kegów ;)

Ale na razie muszę odpocząć, zrobić jakąś warkę testową - może jakieś 50l brzeczki na startery, starczy na całą zimę.

 

Dla kamery znalazłem już miejsce, postaram się podłączyć i uruchomić do weekendu.

 

 

http://img685.imageshack.us/img685/8889/20111006235.jpg

Najpiękniejsza jest ta kanka :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie, to najwięcej roboty jest przy kosmetyce warzelni, ja tego nie cierpię :) ale to ważna sprawa, bo przyjemniej się warzy w ładnie wyglądającym pomieszczeniu

Przez to się jeszcze zamelinowałem na sezon 2011/2012 w kuchni żony z czego nie jest zadowolona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważnie' date=' to najwięcej roboty jest przy kosmetyce warzelni, ja tego nie cierpię ;) ale to ważna sprawa, bo przyjemniej się warzy w ładnie wyglądającym pomieszczeniu[/quote']

Przez to się jeszcze zamelinowałem na sezon 2011/2012 w kuchni żony z czego nie jest zadowolona ;)

Tylko się dobrze zachowuj w tej kuchni, bo będziesz eksmitowany w trybie natychmiastowym :) Słuchaj praktyka :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż dojdzie do gotowania obiadu i nie będzie butli bo będę miał podpiętą do taboreta wtedy to jest jazda bez trzymanki ;)

Ja tak ekscytującej przygody z piwowarstwem jak wy nie mam.:)

Nareszcie ma swoje lokum 10 m? nikt mi nie nudzi że za długo się ......,że kuchnia się klei. :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się poskładać i posprzątać na tyle że zacieram testowo 10kg słodu. Brzeczka zostanie wykorzystana do starterów.

Uruchomiłem też kamerkę więc można zajrzeć ;)

Chyba w międzyczasie któraś aktualizacja Firefoksa coś "polepszyła", bo przynajmniej u mnie obraz jest natomiast miałem kłopoty ze sterowaniem. Pod IE działa tradycyjnie bez problemu.

Dajcie znać co z tym Firefoksem u was.

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.