Jump to content

Witam serdecznie - choć po falstarcie

janczo

Recommended Posts

Cześć :)

Witam witam. Warzenie dla zony jest oki, ale nie zapomnij o swoich potrzebach;-) !

O co to to nie, ja się oszukać nie dam :D, tak jak pisałem pierwsza poszła pszenica dla żony bo najszybciej będzie, na razie czekamy pod fermentorem jak dzieci na prezenty pod choinką :)

Witam Cię Janczo. Widzę, że przyjąłeś dobrą taktykę i przygotowałeś grunt pod spokojne warzenie, żonę przekupiłeś pszeniczką i spokojnie możesz zacierać pod swój smak. Powodzenia i dużo miejsca w kuchni.

Mam to szczęście, że warzymy razem i nie ma batalii o kuchnię, a poza tym jest tak samo napalona jak ja :D

Czy Wyscie nie poznali sie przypadkiem w monopolowym? ;)

A tak serio to pozazdroscic. Moja cholera to mi tylko podpija jak spuszcze na piec minut oko z piwniczki.

Mam to szczęście' date=' że warzymy razem i nie ma batalii o kuchnię, a poza tym jest tak samo napalona jak ja :D[/quote']

Czy Wyscie nie poznali sie przypadkiem w monopolowym? ;)

A tak serio to pozazdroscic. Moja cholera to mi tylko podpija jak spuszcze na piec minut oko z piwniczki.

agrest - poznaliśmy się w bardzo intelektualnych warunkach bo na rozpoczęciu roku akademickiego na studiach, wspólne monopolowe były nieco później ;-)

zbyszku - jak będziesz miał jakieś spostrzeżenia w trakcie zacierania IRA - daj znać bo i u mnie czeka to właśnie piwko i pewnie w ten weekend będziemy zacierać więc każda rada będzie pomocna.