Skocz do zawartości

Dzień dobry


SmutnyKucyk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem początkującym piwowarem. Na ten moment mam na koncie dwie warki- jedna z Brewkita, druga z ekstraktów + dodatkowo zacieranie słodu czekoladowego, żeby nie było za łatwo. Trudno byłoby cokolwiek zrobić, gdyby nie wiedza którą czerpałem z tego forum.

Jutro biorę się za trzecią warkę- teraz już bez skrótów. Wszystko zacierać będę sam.

A tak już bardziej o mnie- Mieszkam w jednej z wiosek na Kaszubach- ok 30km do Gdańska. Fan muzyki ciężkiej i alternatywnej, fan piw pszenicznych choć paradoksalnie jest to rodzina piw o których wiem najmniej. Co mogę więcej napisać? Pozdrawiam wszystkich serdecznie, i liczę na owocną działalności związaną z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fan muzyki ciężkiej i alternatywnej

i Rarity :smilies: jakoś kupy się nie trzyma , witamy ,witam
Trzyma. Nie lubie się zamykać w jednym gatunku. Ale tez trzeba troszkę sprecyzować pojecie alternatywy. Dla kogoś alternatywny będzie Hozier, cz Ed Sharan, dla innych wybitny technicznie saksofonista z Nowego Orleanu. Ja mam tu na myśli muzykę młodego pokolenia, która czymś się wyróżni, i którą będę miał szanse posłuchać na żywo na jakimś festiwalu, albo w jakimś klubie niż w wiodących stacjach radiowych.

 

Ale na poszarpane nerwy nie ma nic lepszego niż stary dobry Dio, Motorhead, czy choćby nasz polski Hunter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fan muzyki ciężkiej i alternatywnej

i Rarity :smilies: jakoś kupy się nie trzyma , witamy ,witam
Trzyma. Nie lubie się zamykać w jednym gatunku. Ale tez trzeba troszkę sprecyzować pojecie alternatywy. Dla kogoś alternatywny będzie Hozier, cz Ed Sharan, dla innych wybitny technicznie saksofonista z Nowego Orleanu. Ja mam tu na myśli muzykę młodego pokolenia, która czymś się wyróżni, i którą będę miał szanse posłuchać na żywo na jakimś festiwalu, albo w jakimś klubie niż w wiodących stacjach radiowych.

 

Ale na poszarpane nerwy nie ma nic lepszego niż stary dobry Dio, Motorhead, czy choćby nasz polski Hunter :)

Witam :)

 

A co do muzyki. Ja również gustuję w cięższych klimatach europejskich i amerykańskich, ale poszerzam je o j-rock, a ostatnio dość intensywnie maltretuję k-pop (co siłą rzeczy dokłada rap do kolekcji) ;)

 

Wysłane z Rivendell przy użyciu Palantíru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tez trzeba troszkę sprecyzować pojecie alternatywy.

Łomatkopolko!

Netlabel digi drone dub vs Viva Zwei vs Program Alternatywny PR3 vs QQRYQ vs Obuh vs MALARIE vs DIY homerecorded alt pop vs Dischord...

 

Czy ktokolwiek jest gotowy na taką dyskusję?

Pozdrawiam serdelecznie!

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.