Skocz do zawartości

Piwa z krajów uczestniczących na MŚ 2022


Pitr96

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim miejscu na forum - jeśli zrobiłem coś źle, proszę o korektę. Jak w tytule - wzorem challenge'u, który wyskoczył mi swego czasu w mediach społecznościowych, postanowiłem spróbować nabyć piwo z każdego kraju, który bierze udział w nadchodzących mistrzostwach świata. A potem wypić je w momencie, gdy dana reprezentacja skończy udział w turnieju. Oczywiście nie mieszkamy w USA czy innym "popularnym" państwie, więc byłem świadomy, że może być o to trudno, ale jednak próbuję w jak największym stopniu zebrać piwa lub od biedy wszelkie napoje piwopodobne - także wszelkie zerówki bezalkoholowe czy napoje imitujące piwo, co ma znaczenie w przypadku krajów muzułmańskich. Czasem trzeba niestety naciągnąć. 

 

Sęk w tym, że dostępność co bardziej egzotycznych piw, np. Kamerun, Urugwaj, Korea Południowa, jest zerowa, a przynajmniej ja nie wiem, gdzie szukać. Z niektórych zagranicznych sklepów z Wielkiej Brytanii czy... Arabii Saudyjskiej nie wysyłają towarów do Polski. Stąd moja prośba o pomoc do tutejszych ekspertów obeznanych w temacie - czy wiecie, gdzie można nabyć skrajnie ekstremalne piwa, nawet jeśli wiązałoby się to z nieco zawyżonymi kosztami? Jakby coś, to mieszkam na Górnym Śląsku, w Metropolii, także Katowice i okolice wchodzą w grę, jeśli chodzi o dojazd bezpośredni. 

 

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuję za ewentualne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.