Skocz do zawartości

Kran nukatap


rybak16

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakiś czas temu zniszczyłem 2 krany celli, które miałem. Kąpałem je za długo w starsanie i naoh (w środku teraz mam jakiś dziwny nalot przypominający kolorem rdze - zakładam, że jakaś powłoka zeszła i jest po kranie) :D chciałbym zamówić nowy i z racji, że mam nalewarkę przeciwcisnieniową z keglandu to chciałbym mieć od nich nukatap co by pasowało do siebie :) problem jest taki, że sami wrzucają info by uważać by kupować razem kran i shank by pasowały do siebie, ale takich zestawów nie wiedzę. Zastanawiam się skąd rozpoznać czy te 2 produkty będą do siebie pasować :)

 

https://pl.aliexpress.com/item/1005006995523928.html?spm=a2g0o.cart.0.0.29f7452cyimiEW&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol

https://pl.aliexpress.com/item/4001080903647.html?spm=a2g0o.cart.0.0.29f7452cyimiEW&mp=1&gatewayAdapt=glo2pol

Ktoś ma te krany? Opinie widziałem całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka Nukatap i polecam, nic się generalnie z nimi nie dzieje. Łączę je na sztywno ze złączką, więc mam jakiś inny rodzaj tego shanka (taki krótki z napisem na stali 3247, nie mogę znaleźć). Jeden generyczny łącznik zintegrowany z szybkozłączką nie pasował i przeciekał (w połączeniu z kranem flow control poprzedniej generacji).

Niestety też jeden z Nukatap zniszczyłem w podobny jak opisany przez Ciebie sposób, tzn. kąpiel w Starsanie przez kilka tygodni. Pojawił się dziwny drobny biały nalot i odbarwienia, stał się szorstki w dotyku. Wolę go nie używać, ale i tak byłem na tyle zadowolony, że kupiłem nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.