Skocz do zawartości

III Poznański Konkurs Piw Domowych - 26.11.2011


dżony

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również chcę podziękować za bardzo fajną imprezę. Giełda udana a konkurs nieco może się przeciągnął ale przebiegał w miłej atmosferze.

Gratuluję organizatorom wysiłku oraz zwycięzcom zdobytych miejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zdradzić że najlepszego labica uwarzyli Wojtek i Janek otrzymując najwyższą notę.

Zła wiadomość jest taka że niestety ich piwo zostało ocenione poza konkursem.

Zła jak dla kogo :) Jeśli mnie pamięć nie myli to na podium stawali też Stasiek i Dagome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyniki konkursu?

Sam jestem ciekaw czy udało mi się wyprzedzić choć jednego konkurenta. Patrząc na to że był to mój debiut oraz na obsadę kategorii to nie nastawiam się na wiele :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie wyniki konkursu?

Sam jestem ciekaw czy udało mi się wyprzedzić choć jednego konkurenta. Patrząc na to że był to mój debiut oraz na obsadę kategorii to nie nastawiam się na wiele :)

chyba sie tego dzisiaj nie dowiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wynikach dowiemy się prędzej czy później. Musicie pamiętać, że przewodniczący JURY też ma życie prywatne no nie ?

I nie zapominajcie, że cierpliwość to cecha piwowara. :smilies:

Edytowane przez maaciej6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wynikach dowiemy się prędzej czy później. Musicie pamiętać, że przewodniczący JURY też ma życie prywatne no nie ?

I nie zapominajcie, że cierpliwość to cecha piwowara. :smilies:

masz racje, niemniej co innego cierpliwosc, a co innego niewiedza. jesli gdziekolwiek byloby info typu: wyniki zostana oficjalnie podane dd-mm-yyyy, to pewnie nie byloby problemu, nikt by sie nie goraczkowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wysłałem piwa i zżera mnie ciekawość, a co mają powiedzieć Ci co wysłali. Zadziwia mnie nieodmiennie sadyzm :smilies: organizatorów, którzy każą czekać na wyniki kilkadziesiąt h. Na Brackim KPD wyniki były na stronie kilkanaście minut po ogłoszeniu ich ze sceny. Ja nie podejrzewam nikogo o złą wolę, po prostu sądzę, że organizatorzy nie zdają sobie sprawy, jakie męki sprawiają uczestnikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo w przewodniku dla organizatorow konkursow piw domowych powinien sie znalezc punkt w stylu: Jurorzy powinni niezwlocznie po ustaleniu wynikow oglosic je publicznie na www lub poprzez email. Czas rowniez fajnie byloby okreslic.

Jak dla mnie to podstawa z punktu widzenia osoby, ktora osobiscie sie nie wybiera na konkurs.

A tak, mamy sytuacje w ktorej wszyscy sobie gratuluja, zamieszczaja fotki, wrzucaja szczatkowe wyniki a reszta sie tylko wkurza.....

To juz III edycja, organizatorzy nie powinni takich bledow popelniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem na takie konkursy warto wybrać się osobiście. Ja się wybrałem i nie żałuję bo była bardzo fajna atmosfera. Jak wszyscy będziemy siedzieć w domu to po co to organizować? Dla samego siebie naprawdę nie warto.

Pluć sobie w brodę może każdy kogo tam nie było. A jak by był to poczekał by spokojnie na ogłoszenie wyników, odebrałby dyplom wraz z nagrodami a tak czekacie na wyniki i na dyplomy.

Powiem tak, że I Śląski KPD był zorganizowany zaraz po II Zlocie Piwo.Org i prawie każdy przejeżdżał obok wracając do domu i nikt nie miał ochoty wejść zobaczyć.

Takie konkursy robi się dla zabawy a nie z przejawu chęci organizatora by się wykazać przed samym sobą.

Tak więc spokojnie, wyniki na pewno będą ogłoszone a jak się nie było to więcej cierpliwości - organizatorzy też mają swoje życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie konkursy robi się dla zabawy a nie z przejawu chęci organizatora by się wykazać przed samym sobą.

Tak więc spokojnie, wyniki na pewno będą ogłoszone a jak się nie było to więcej cierpliwości - organizatorzy też mają swoje życie.

I tego się trzymajmy :smilies: , bo mam wrażenie że część osób traktuje to przynajmniej jak olimpiadę :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie konkursy robi się dla zabawy a nie z przejawu chęci organizatora by się wykazać przed samym sobą.

Tak więc spokojnie' date=' wyniki na pewno będą ogłoszone a jak się nie było to więcej cierpliwości - organizatorzy też mają swoje życie.[/quote']

I tego się trzymajmy :smilies: , bo mam wrażenie że część osób traktuje to przynajmniej jak olimpiadę :)

Olimpiada to jest w Żywcu, to jest taki Puchar Świata. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie konkursy robi się dla zabawy a nie z przejawu chęci organizatora by się wykazać przed samym sobą.

Tak więc spokojnie' date=' wyniki na pewno będą ogłoszone a jak się nie było to więcej cierpliwości - organizatorzy też mają swoje życie.[/quote']

I tego się trzymajmy :smilies: , bo mam wrażenie że część osób traktuje to przynajmniej jak olimpiadę :beer:

po pierwsze nie sadze by dla wszystkich uczestnikow byla to tylko zabawa, dla zabawy to mozna sie spotkac i zrobic sobie degustacje, a konkurs to mozliwosc uzyskania rzetelnej obiektywnej oceny wlasnego piwa, mozliwosc sprawdzenia sie. Mowie to z perspektywy osoby ktora bierze udzial po raz pierwszy w polskim konkursie. Swoja droga ciekawym czy tak rzeczywiscie na 100% zabawowo podchodziles do swojego pierwszego konkursu?

 

po drugie tak jak juz wspomnialem, wystarczylaby informacja kiedy takie wyniki zostana zamieszczone, a nie totalna zlewka. Wiec nie rozumiem skad to porownanie do olimpiady.

 

Idac Waszym tokiem rozumowania rodzi sie pytanie, po co robi sie szkolenia dla sedziow i wydaje certyfikaty... bez nich rownie dobrze mozna byloby sie bawic.

Edytowane przez sebpa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.