Jump to content

Witam z Łodzi

andgru_2009

Recommended Posts

Witam,

Jakieś pół roku temu uwarzyłem pierwsze piwo z brewkitu (Coopers Lager) Piwo wyszło i tyle dobrego mogę o nim powiedzieć. Użyłem cukru więc możliwe do wypicia ale trzeba trochę poczekać po otwarciu butelki :rolleyes:

W ten weekend zatarłem dwie warki i mam nadzieję, że żona, która do tej pory mnie wspiera nie uzna całego

bajzlu z tym związanego za nie wart zachodu.

Ot wszystko na początek, o ewentualnych sukcesach będę meldował. Do porażek też się przyznam i wnioskami postaram się dzielić.

Żona trafiła mi się piwoszka z typowym syndromem przepicia lagerami, więc o ile piwo się nie zepsuje to nie będzie źle. Może się nawet okazać, że będzie mnie "gonić" do roboty:)

Może nawet sama weźmie się za warzenie :beer:

Witaj na forum :D

Dziękuję wszystkim za serdeczne przywitanie.

Żona warzyć raczej nie będzie (przypala wszystko, raz nawet całą kuchnię :P )

Za to dziś przyniosła "garnuszek", żal mi się jej zrobiło bo to emalia na prawie 50l.

Ot wyszła po pietruszkę (dosłownie, codzienne zakupy) i jej w oko wpadł.

Zapłaciła całe 20 złociszy.

Jak kobiety to robią no jak się pytam???

• 1 year later...
  • 4 months later...

Witam witam :D również z Łodzi jestem :) wszak na dwóch spotkaniach już byłem ale dopiero teraz się ujawniłem na forum :D pozdro wszyscy :)