Skocz do zawartości

Jakie piwo dzisiaj wypijesz ?


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po opróżnieniu warki nr.2 i spuszczeniu w kanał nr.3 - przyszedł czas na sklepowe, na warsztacie mam Kasztelana Niep. z Georgem Clooney'em w stroju staropolskim :lol:

 

Powiem tak, nie myślałem że powrót do taniego koncerniaka będzie aż tak traumatyczny

Generalne wrażenie po pierwszym łyku, gazowany napój kukurydziany podlany spirytusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalę ostatnią butelkę ciemnej pszenicy uwarzoną... 17,5 miesiąca temu! Obawiam się, że może nie nadawać się już do spożycia, nigdy nie była szczególnie udana... Jakby co mam jeszcze w lodówce Weizenbocka sprzed 16 miesięcy, który wiem, że wciąż trzyma poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem weizena butelkowanego w lipcu. Trafiła mi się butelka patentowa, więc postanowiłem pokazać Weronice jak się to otwiera. Cóż... Było trochę przegazowane, dziecko ma teraz w pokoju nieco piwa na podłodze. Wlewałem do szkła na dwie raty, zamykając butelkę w międzyczasie i przy powtórnym, ostrożnym otwieraniu tak ładnie syknęło, że zalało mi oczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio mam dryg na czeskie piwo. Ostatni nabytek czeka na spożycie: Permon 11, Chodovar Zlata 11, Zatec Baronka, Svijanska Desitka, Rohozec Skalak 11, Krakonos 11. Nie wiem czy wypiję to wszystko dzisiaj, bo po fajrancie jadę odebrać zamówione portery - trzeba będzie spróbować jak smakuje piwo leżakowane przez 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem parę minut temu Pszeniczkę odkolego zorro0-fajnie i ze smakiem wchodziła

Teraz jestem po pierwszym łyku Dry Stouta od Dori(warka 126)-niebo dla nosa i gardła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Alaskan Smoked Porter (2011) - nie chcecie wiedziec ile dalem za butelke-ja tez nadal nie moge w to uwierzyc, ale jak zobaczylem butelke.... musialem.....

A piwo? Brak slow, cos niesamowitego (jezeli oczywiscie tolerujecie piwa dymione).

W porownaniu do Schlenkerla 'dym' w aromacie i smaku jest ciut drobine delikatniejszy i ma inny charakter, plus wszystko to, co maja (robust)portery. Niesamowicie zbalansowane piwo, harmonia smakow, poezja ... :)

Na prawde, Pod tym wzgledem jest czego zazdroscic amerykanom :(

 

Panowie 'kolaboranci' , a moze stworzycie jakas mala wareczke jakiegokolwiek dymionego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.