Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że łykend - nawet sugerowałbym sobota od rana i niedziela na wyjazd :D Pytanie co potem z fermentorami - myślę, że mógłbym to z małą pomocą obsłużyć. Dowiem się tylko jaki haracz w wyprodukowanym piwie pobierze gospodarz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MI pasuje 28-29 lipca niestety przeszedłem na zmiany i to jest jedyny mój weekend w lipcu wolny a nie wiem jak będzie z urlopem bo ludzi na styk i może być problem ale bardzo chciałbym być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

MI pasuje 28-29 lipca niestety przeszedłem na zmiany i to jest jedyny mój weekend w lipcu wolny a nie wiem jak będzie z urlopem bo ludzi na styk i może być problem ale bardzo chciałbym być

 

Mnie ten termin też odpowiada z uwagi na to, że w sierpniu mam inne plany (konkretnie weekend 11-12).

Podajcie może jakieś szczegóły, bo termin dość bliski, a propozycja nadal luźna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem!

Spotkanie w Przyłubiu (tuż za lub tuż przed Solcem zależy jak kto patrzy) potwierdzone. Karol się nigdzie nie wybiera, a nawet jakby musiał być w pracy to udostępni teren, wodę i łazienkę. Ja mogę butlę i kocioł oraz fermentory przywieźć - chyba, że ma kto kocioł z filtrem albo lepszy sprzęt :) Propozycja: sobota od rana jak kto zjedzie i warzenie z degustacją wyrobów, rozbicie namiotów w trakcie itp. chyba, że będziemy robić różne warki :D szczegóły trzeba by ustalić. Ja mam nadmiar monachijskiego II jakby co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.