Skocz do zawartości

Spotkanie w środku Polski [Propozycja]


Raczek

Potwierdzenie obecności 2  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę napewno
      7
    • Niestety mnie nie będzie
      5
  2. 2. Czy potwierdzasz swoje przybycie do Przyłubia 15-16 września ?

    • Tak będę
      2
    • Niestety mnie nie będzie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko fajnie ale ja nadal nie wiem gdzie jest to Spotkanie... Skoro mamy już prawie że wybraną recepturę to tak samo powinno być podane dokładne miejsce gdzie się spotykamy bo ja nie wiem gdzie jechać na chwilę obecną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ankieta wyskakuje na początku każdej strony, proponuję uzupełnić pytanie o datę i miejsce spotkania. Zaoszczędzi to nieco szukania i przyspieszy decyzję.

 

Zgodnie z sugestią ankieta została uzupełniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 6 osób na pewno, 2 być może. Warzymy koźlaka wg receptury Shootera. Wstępnie kocioł elektryczny (w opcji taboret i butla), filtracja w fermentorze z sitem, chłodnica Preisa, mój fermentor z kranem. Składniki podzielimy.. ja mam i marynkę i lubelski, monachijski II, pilzneński i chyba jakieś resztki cararomy (sprawdzę). Przypominam o namiotach i jedzeniu :) Został miesiąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie troszkę cisza więc może każdy kto będzie lub postara się być potwierdzi wpisem w temacie swoją obecnośc i napiszę kilka słów o sobie.

 

To może jako inicjator pomysłu pozwolę sobie zacząć:

 

Łukasz lat 28 z Inowrocławia (wiocha między Bydgoszczą a Toruniem) piwowarstwem zajmuję od sierpnia 2011. Na koncie 16 warek zacieranych z efektem z każdą warką coraz lepszym chociaż ostatnio mam 100 butelek potencjalnych granatów z którymi walczę lejąc je w przełyk ;) a jak to jest z wami ??

Na zlot zabiorę pewnie skrzynkę w której będzie połowa pszenicy a połowa dubla

Edytowane przez raczek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh..

Maciej, 25 lat, z Bydgoszczy, piwowarstwem interesuję się od swojego powrotu z UK, czyli 2007. Uwielbiam piwa angielskie w każdej postaci, nawet Bitter ze sklepu ASDA pieści mą obmierzłą gębę :P . 61 warek z zacieraniem plus 4 brewkity na sam start. Na spotkanie wezmę kratę swoich wyrobów, w zależności od dostępnego czasu będzie to albo 3 miesięczny AIPA albo świeżutki Saison, pewnie zdecyduję się ostatecznie przed samym wyjazdem. Plus moja chłodnica, 12 metrów rurki miedzianej nagiętej na Corneliusie, wygląda dziwnie ale chłodzi jak bajka :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, 37 lat, dziad fandomowy, pijus. Warzę od 2006, ale miałem długą przerwę. Teraz aktywnie nadrabiam - 28 warek w tym 2 z brewkitów na początku. Próbuję uwarzyć swojego wymarzonego pszeniczniaka - dziś była kolejna próba, której może skosztujecie. Przywiozę fermentor z kranikiem i co tam jeszcze będzie potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żytnie kończy fermentację. Filtracja to nie problem, przynajmniej u mnie. Trochę się obawiałem robiąc wita i żytnie ale odrobina termamylu spowodowała, że zarówno scukrzanie jak i filtracja przeszły w czasie tylko o połowę dłuższym od standardowego. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja oczekuję z niecierpliwością. Termin mam zarezerwowany. Nawet namiot załatwiłem, ale kiepski, lepiej, żeby nie padało.

Krążą słuchy że Shooter ma mieć namiot i to 4 (!) osobowy z tropikiem może Cię przenocuje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A! Mogę gitarę zatargać. Jak się zapatrujecie?

Dla mnie pomysł świetny ale możliwości wokalne moje już pozostawiają do życzenia. Miejsce w Namiocie masz ty a może wyruszymy jednym samochodem ?? po co targać się tam dwoma co ty na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na to jak na lato, z tym, że to musi być Twój samochód, bo ja na razie nie miałem koncepcji jak dojechać, bo na drugi dzień RACZEJ nie będę mógł prowadzić. Jak by co dogadamy się, może ktoś nas odwiezie - będzie bezpieczniej, chyba, że masz inny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na to jak na lato, z tym, że to musi być Twój samochód, bo ja na razie nie miałem koncepcji jak dojechać, bo na drugi dzień RACZEJ nie będę mógł prowadzić. Jak by co dogadamy się, może ktoś nas odwiezie - będzie bezpieczniej, chyba, że masz inny pomysł.

 

Nie mam szczerze mówiąc innego pomysłu. Najlepiej by było żeby nas ktoś odwiózł inaczej będę się musiał mocno oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.