Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie udało mi się załatwić pojemniki na mocz, zakręcane o pojemności 100 ml, których użyjemy do przechowywania próbek sensorycznych podczas planowanego kursu. Koszt jednego pojemnika to 16 gr, więc cena jest bardzo dobra. Zamawiam 300 sztuk, aby starczyło dla każdego z 15 planowanych uczestników (po 20 próbek na osobę). Wiem, że ktoś (chyba Sławek) chciał także zamówić kilka pojemników ekstra, więc jeśli ktoś coś jeszcze potrzebuje, to pisać - czekam na dodatkowe zamówienia do poniedziałku.

 

P.S.

Oglądałem odcinek Okrasa Łamie Przepisy u Mariusza Sekulskiego - fajna promocja jego osoby, tego co robi i oczywiście piwa domowego :)

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie na festiwal do Wawy? Ja na ten moment jadę z kumplem od piątku. Jak już wspominałem na spotkaniu chcę wziąć hostel w centrum, najlepiej na Wilczej, przy Gorączce Złota. Z tamtąd jest w miarę dobre dojście do knajp ze szlaku piwnego. Kto się jeszcze pisze, możemy wziąć wspólną salę, będzie tanij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok - poniżej moje możliwości załatwienia noclegów korzystając z firm/dostawców, z którymi pracuję. Ceny podaję w EUR, ale rozliczam się z nimi w PLN po przeliczniku dyktowanym przez dostawcę usługi --> przelicznik na dziś 1 EUR = 4,36 zł:

 

1. Opcje na pokój 2 os. - cena za 2 noclegi za dwie osoby łącznie:

- Hotel Best Western Portos - bez śniadania - cena 57 EUR (przelicznik 4,36 zł --> 248,52 zł)

- Hotel Atos - bez śniadania - cena 69 EUR (po przeliczeniu 300,84 zł)

- Ibis Reduta - bez śniadania - cena 83 EUR (po przeliczeniu 361,88 zł)

- Ibis Stare Miasto - śniadanie w cenie - cena 87 EUR (po przeliczeniu 379,32 zł)

- Gromada Warszawa Centrum - śniadanie w cenie - cena 98 EUR (po przeliczeniu 427,28 zł)

są też jeszcze inne hotele, ale te były najsensowniejsze

 

Pokoje 3-osobowe są nieopłacalne w tym terminie, więc ich nie podaję. Mam też ewentualnie dostęp do apartamentów bez śniadania w cenie (to są prywatne mieszkania lub jakieś pokoje w kamienicach z apartamentami na wynajem), ale moim zdaniem one też są słabe - najczęściej są to łóżka małżeńskie z dostawką w cenach 130 -140 EUR za dwie noce za 3 osoby łącznie. Nieopłacalne.

 

Najlepszy stosunek jakość/cena/położenie ma Ibis Stare Miasto (gdybyście chcieli sami rezerwować ten hotel przez ich stronę, to cena w pokoju ze śniadaniem wyniesie ok. 600 zł za dwie osoby i dwa noclegi) - z mojej propozycji wychodzi tylko 95 zł/os. za noc i jest już ze śniadaniem. Najtańszą opcją jest Best Western Portos, ale jest kiepsko położony na nasze potrzeby, więc trzeba wszędzie dojeżdżać oraz brak śniadania w cenie - za osobę wychodzi ok. 62 zł za noc. To są moje propozycje.

 

Oczywiście piszę się także na noclegi w schroniskach w pokojach 3-, 4-osobowych, gdybyśmy mieli nocować razem i zmieścić się w niższym budżecie, więc podajcie swoje propozycje.

 

Aha ceny podawane przeze mnie są aktualne w dniu dzisiejszym - jutro mogą się niestety zmienić, bo pokoje promocyjne mogą zostać wykupiona, hotel może zmienić taryfę itp. Ostatnio jednak te ceny trzymają się na tym samym poziomie, więc nie powinno być zmian. Zawsze mogę wycenić to od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę się na salę 4-osobową.

 

Z drugiej strony, to przemyślcie czy nie lepiej wziąć hotel za 95 zł/os ze śniadaniem w cenie - ten Ibis też jest w centrum, więc też jest blisko, ma śniadanie w cenie i łazienkę w pokoju dwuosobowym, więc za naprawdę niewiele większe pieniądze dostajemy zdecydowanie lepszą jakość. Chyba, że jedziemy na niskobudżetowy wyjazd i całą nadwyżkową kasę przepijamy, no to spoko :)

 

Ja wołałbym opcję droższą, ale dopisuję się bezproblemowo do pokoju 4-os. Kto będzie czwarty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ciepłe powitanie nowego członka mojej rodziny!

Co do imienia to dużo do gadania nie mamy - Magda wybrała i zdania nie zmieni :)

Co do popijawy z okazji narodzin malucha, to ja piję codziennie aż do wyjścia Magdy ze szpitala :D Jak ktoś chętny to zapraszam.

Co do kursu sensorycznego to myślę, ze kwota na jaką to obliczyłem raczej się nie zmieni - 70zł/os (wpłacacie do mnie).

Kolejność zapisów "kto pierwszy ten lepszy".

Termin też na razie bez zmian 25.10.2014 gdzieś na terenie UWM.

Edytowane przez Dino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel widać, że pijesz, bo 27.10 to poniedziałek, więc raczej odpada i mało nas się zgłosi ze względu na pracę. Wiem, że rozmawialiśmy o sobocie 25.10, ale zdecydowanie zaproponowałbym termin 26.10, bo to jest niedziela i wtedy każdy z nas ma wolne. Ja już wiem, że 25.10 jestem poza Olsztynem, więc zdecydowanie optuję za niedzielą 26.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w takim razie pomysł, abyśmy ustalili jakąś datę graniczną do której wszyscy chętni na szkolenie mają zadeklarować swój udział i określić datę. Moim zdaniem powinniśmy dostosować się do takiej daty, aby jak najwięcej z nas wzięło udział w szkoleniu (a najlepiej wszyscy), bo robimy to przecież dla siebie i dla swojego hobby. Jeżeli data 25 lub lobbowana przez mnie 26.10 nie będzie dobra, to przełóżmy kurs na inny termin np. tydzień później, abyśmy wszyscy mogli z tego skorzystać i zaplanować udział w szkoleniu.

 

Proponuję wyznaczyć deadline zgłoszeń do dnia 17.10 - piątek przyszłego tygodnia i po tym dniu podejmiemy decyzję o dacie kursu. Podajcie swoje propozycje.

 

Mi pasuje data 26.10 lub tydzień później i nadal uważam, że niedziele są najlepszym rozwiązaniem na całodzienny kurs.

 

EDIT:

PS. Odebrałem dzisiaj pojemniki na nasze próbki sensoryczne.

Edytowane przez Kamot1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za niedzielą 26.10.

Jeśli taki termin ustalimy i ktoś jest chętny to proszę o dokonanie wpłaty do 19.10.

 

No jak dla mnie niedziela jest nawet lepsza niż sobota :) Daniel, jakbyś przypomniał na PW nr konta to byłoby super...

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tę chwilę niedziela 26.10 też mi pasuje. Jak starczy czasu to zrelacjonujemy z Arturem to co ciekawego dowiedzieliśmy się na wykładach podczas Warszawskiego festiwalu.

Artur jak się dowiedział jakie rzeczy wyczyniam podczas warzenia, zasugerował bym zrobił wykład pt. ekstrim brułing. Nie głupio, uraczę Was przy okazji moimi "mądrościami", hehehehhe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.