Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

@Daniel - to lodówkę chętnie pożyczę, wkłady rozumiem do niej masz?

 

@Kamot1 - nawet te kilka piw zrobi różnicę, więc jakby ktoś jeszcze mógł kilka przynieść to byłoby super. No i przez cały czas pozostaje kwestia obsady stanowiska z degustacjami :) Bo nie ogarnę sam warzenia i rozlewania ;)

 

Generalnie - jak będzie mniej piw to nic, po prostu szybciej się skończą i tyle :P

 

:beer:

Edytowane przez pmczarny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Usiu, fajna okazja by się poznać, mieszkając dokładnie tak samo daleko od GD jak i Olsztyna zawsze miałem dylemat, do której "frakcji" dołączyć ;-)

 

Korzystając z okazji, mam prośbę! Czy chętni na wyjazdową imprezę w Braniewie mogę się zadeklarować? Byłoby lepiej wiedzieć na ile ludków będzie posiadówa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady i kable do lodówki posiadam.

Skontaktuje się z Tobą Łukasz, ma piwa i jeszcze jedną lodówkę - może stanie na degustacji.

Jak ktoś będzie chętny do pomocy przy konkursie to zapraszam - przyda się ktoś do polewania próbek piwa. Sędziujemy ok. 11-17 na zamku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Sławku!!!! Gratulacje w Rosanke! Ja się dowąchałem lawendy i anyżu, a moja żona imbiru. Pochwal się na forum co tam dodałeś do Rosanke z podium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chyba na grudniowym spotkaniu podawałem skład ;-)

 

1. anyż

2. arcydzięgiel

3. Kłącze tataraku

4. goryczka

5. jałowiec

6. kardamon owoc

7. kolendra owoc

8. gorzka pomarańcza

9. ziele angielskie

10. suszona skórka pomarańczy

11. suszona skórka cytryny

12. tysiącznik

13. ruta zwyczajna

14. koper włoski

15. galangal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszę w sprawie naszego następnego spotkania z propozycją zrobienia grilla przy piwku i innych napojach u mnie w domu.

 

Termin proponowany to sobota 23.08 - od godz. 16:00, abyśmy spokojnie mogli posiedzieć nawet do późna.

 

Do dyspozycji będzie duży grill gazowy, grill betonowy opalany węglem drzewnym, duży taras, altanka ogrodowa i trawnik w ogrodzie :) Wszystko zależy od pogody, a w razie deszczu, to w domu także się zmieścimy.

 

Co przynosimy? To na co macie ochotę - mięsiwa na grilla, jakieś warzywa/sałatki, napoje alkoholowe i nie... ogólnie pełna dowolność, ale z umiarem, bo lepiej żeby zabrakło niż miało się zmarnować.

 

Zaproszenie jest skierowane do piwowarów oraz osób towarzyszących, więc zabierajcie swoje żony, chłopaków, dziewczyny lub kochanki/ów :)

 

Proszę o meldowanie się w postach poniżej kto ma ochotę przyjść na imprezę (sam czy z kimś), abym wiedział ilu osób się spodziewać. Adres będę dosyłał przez wiadomości prywatne.

 

Zapraszamy serdecznie

Artur z Magdą

 

P.s.

Do poniedziałku mogę mieć ograniczony dostęp do neta, bo jestem w drodze do Berlina z grupą, którą prowadzę. Wypiję za Was jakiegoś weizena w Niemczech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o meldowanie się w postach poniżej kto ma ochotę przyjść na imprezę (sam czy z kimś), abym wiedział ilu osób się spodziewać.

 

A więc ja melduję chęć przybycia na grilla :) Prawdopodobieństwo oceniam na 99% :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.