Skocz do zawartości

BroWarmiacy do wspólnego kufla!


prodakt

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mi nie pasuje, bo będę w tym dniu w Warszawie - sędziuję przez weekend na Warszawskim Konkursie Piw Domowych. Jeśli jednak zebranie ma odbyć się w terminie proponowanym przez Dino, to ja zdalnie oddaję swój głos na prezesa oddziału Daniela Dudę :)

 

p.s.

Czy myśleliście już o wyjeździe na Warszawski Festiwal Piwa w dniach 10-12 października 2014? Ja się wybieram, więc może ktoś dołączy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał najprawdopodobniej z żoną i pewnie pojedziemy Radexem lub jakimś innym Polskimbusem itp. aby nie musieć stresować się ilością promili dnia następnego. Gdzie nocuję, to jeszcze nie myślałem, ale chyba będę jechał w piątek i wracał w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 0,5kg mokrej szyszki marynki. Dziś zbierana. Jak ktoś reflektuje to chętnie oddam. Jak nie to wysuszę :)

 

Ja bym chętnie trochę przygarnął ;) Słody powinienem mieć w poniedziałek, więc można byłoby coś uwarzyć ;)

 

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł masz rację - miałem maila w spamie.

 

Daniel, ja w kwestii formalnej - masz jakieś wieści z "centrali" na temat potrzebnej minimalnej ilości członków na zebraniu założycielskim, aby oddział został założony. Czy wystarczy tylko deklaracja chęci wstąpienia do oddziału? Czytałem statut i tam nic nie jest napisane, więc zakładam, że jest to forma deklaracji i jakaś minimalna obecność nie jest wymagana. Pytam, tylko aby nie było wtopy przy zakładaniu ze względu na nie zebranie się grupy założycielskiej. Ja na 99% nie będę mógł przybyć tego dnia, ale chęć przystąpienia do oddziału deklaruję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szanowni koledzy zapisałem się do Stowarzyszenia. Ja go nie potrzebuję, ale ponoć one mnie bardzo. Poza tym teraz na równi będę mógł z Wami debatować ;)

Na horyzoncie rysuje się cień szansy, że może w sobotę, później, uda mi się dotrzeć. Jeśli tak to złożę podpis w odpowiednim miejscu.

Jeśli nie dotrę, to zapamiętajcie moje słowa: Zawsze postępujcie zgodnie z duchem craftu.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kilka spraw:

Wszystko zaczyna się o 12:00 na zamku w sali Kromera. Przybywajcie na tą godzinę, bo głównymi odbiorcami tego wydarzenia jesteśmy my - piwowarzy.

Ja będę warzył Rosankę na podstawie receptury od tegorocznego zwycięzcy Warmińskiego KPD, więc ok 6 godzin tam będę :)

Piwo uwarzę zgodnie z duchem kraftu oczywiście :D

Potrzeba mi 10g lawendy. Jest ktoś w stanie załatwić i zabrać ze sobą?

Jeszcze jedna sprawa - potrzebuję głowicę do kapslownicy na duże kapsle 31mm. Jeśli ktoś robi zakupy w najbliższym czasie to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.