Jump to content

Slawmir

Members
 • Posts

  220
 • Joined

 • Last visited

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Browar Kalina
 • Rok założenia
  2017
 • Liczba warek
  48
 • Miasto
  Ostrów Wielkopolski

Kontakt

 • Imię
  Slawomir

Recent Profile Visitors

2677 profile views

Slawmir's Achievements

 1. wrzuć aku na jakąś lepszą ładowarkę i zobacz ile ma pojemności.
 2. Mam obydwa i używam do wody mlekowego a fosforowego do np. pozbycia się kamienia itp w garnku, ogólnie do czyszczenia. Mlekowego daje ok. 14 ml na warki 21 L najczęściej tak jak ty 12 blg.
 3. To jest mój taki wymysl, w tej chwili minimalnie zmieniony Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 4. Nie widzę takiej potrzeby bo ciśnienie masz takie jak w kegu a tylko utrudniłoby mycie. Ja na koniec daje pod wodę bieżącą i wszystko przepłukuję i nie wiem czy manometr by to przeżył.
 5. Ja od razu zainwestowałem w przyrząd bo samymi rękami to prawdziwa udręka a tak wkładamy butelke i mamy kilkadziesiąt sekund spokoju. Następnym krokiem bedie dołożenie zaworu i czujnika aby zautomatyzować proces nalewania. Mimo że wszystkie części mam to czasu jakoś brak.
 6. Wbrew pozorom piwko 10 blg jest także bardzo dobre i nie zawsze musi mieć koniecznie min 12 blg i więcej. Na lato pszenica 10 blg smakuje prawie jak lemoniada hihi
 7. Używam trójnika na reduktorze dla wyrównania ciśnienia, kegi są w kegeratorze wiec temperatura jest obniżona, od kilku warek napełniam ciśnieniowo po ok mc leżakowaniu w kegu, piwo często wyklarowane jak ze sklepu
 8. miesięczny log i nie zauważyłem aby coś złego się działo. Nie mam jednak 5 GHz tylko 2,4
 9. Tak, ale raczej pytającemu chodziło o niskobudżetową pompkę.
 10. Nie potwierdzam, na dwóch sterownikach najnowasz wersja i chodzi ok. Co do wersji strony to kwestia gustu choć trzeba się przyzwyczaic.
 11. tej nie polecam, mam ją tylko do antyprzypalania i wyje niemiłosiernie. Te beżowe są najlepsze.
 12. Uważam że koszty są na tyle małe że warto spróbować choćby dla nauki jak to mówił mój ojciec. Najwyżej będziesz 50 zł w plecy. Przeraża mnie jednak to pytanie o przekaźnik jako technika elektronika. Jednak jeśli ci się już uda uruchomić to urządzenie jest jedno z najlepszych jakie znam w tak niskiej cenie. Tak wygląda u mnie w piwnicy a drugi steruje kegeratorem.
 13. Jaka by to nie była nalewarka jeśli będzie ciśnieniowa to czas nalewania powinien być zawsze podobny.
 14. Te z Czech są ze stali czarnej wg opisu choć na zdjęciach osób które kupili widać że srebrne, ale może to tylko powłoka jakąś. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.