Jump to content

Slawmir

Members
 • Posts

  220
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Slawmir

 1. wrzuć aku na jakąś lepszą ładowarkę i zobacz ile ma pojemności.
 2. Mam obydwa i używam do wody mlekowego a fosforowego do np. pozbycia się kamienia itp w garnku, ogólnie do czyszczenia. Mlekowego daje ok. 14 ml na warki 21 L najczęściej tak jak ty 12 blg.
 3. To jest mój taki wymysl, w tej chwili minimalnie zmieniony Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 4. Nie widzę takiej potrzeby bo ciśnienie masz takie jak w kegu a tylko utrudniłoby mycie. Ja na koniec daje pod wodę bieżącą i wszystko przepłukuję i nie wiem czy manometr by to przeżył.
 5. Ja od razu zainwestowałem w przyrząd bo samymi rękami to prawdziwa udręka a tak wkładamy butelke i mamy kilkadziesiąt sekund spokoju. Następnym krokiem bedie dołożenie zaworu i czujnika aby zautomatyzować proces nalewania. Mimo że wszystkie części mam to czasu jakoś brak.
 6. Wbrew pozorom piwko 10 blg jest także bardzo dobre i nie zawsze musi mieć koniecznie min 12 blg i więcej. Na lato pszenica 10 blg smakuje prawie jak lemoniada hihi
 7. Używam trójnika na reduktorze dla wyrównania ciśnienia, kegi są w kegeratorze wiec temperatura jest obniżona, od kilku warek napełniam ciśnieniowo po ok mc leżakowaniu w kegu, piwo często wyklarowane jak ze sklepu
 8. miesięczny log i nie zauważyłem aby coś złego się działo. Nie mam jednak 5 GHz tylko 2,4
 9. Tak, ale raczej pytającemu chodziło o niskobudżetową pompkę.
 10. Nie potwierdzam, na dwóch sterownikach najnowasz wersja i chodzi ok. Co do wersji strony to kwestia gustu choć trzeba się przyzwyczaic.
 11. tej nie polecam, mam ją tylko do antyprzypalania i wyje niemiłosiernie. Te beżowe są najlepsze.
 12. Uważam że koszty są na tyle małe że warto spróbować choćby dla nauki jak to mówił mój ojciec. Najwyżej będziesz 50 zł w plecy. Przeraża mnie jednak to pytanie o przekaźnik jako technika elektronika. Jednak jeśli ci się już uda uruchomić to urządzenie jest jedno z najlepszych jakie znam w tak niskiej cenie. Tak wygląda u mnie w piwnicy a drugi steruje kegeratorem.
 13. Jaka by to nie była nalewarka jeśli będzie ciśnieniowa to czas nalewania powinien być zawsze podobny.
 14. Te z Czech są ze stali czarnej wg opisu choć na zdjęciach osób które kupili widać że srebrne, ale może to tylko powłoka jakąś. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 15. Dodanie chyba dwóch nakrętek to nie jest chyba poważna wada ? W podobnej cenie są z wysyłką z Czech ale wałki ze stali węglowej choć wyglądają jak z nierdzewnej.
 16. chodzi mi o ten po środku bimetaliczny na jaką jest temperaturę że dopuścił do takiego stanu
 17. Takie szybkie pytanie, na foto masz zawór 9,5 mm - 3/8" ? Jaki wężyk silikonowy tak ładnie pasuje do niego 9 czy 10 mm czy jakiś 3/8" udało ci się kupić ? Też potrzebuje kawałek elastycznego podłączyć pod 3/8".
 18. Tak naprawdę zaletą tego słodu mimo wszelkich wad była jego cena z darmowa wysyłką. W tej sytuacji nie opłaca się już kupować. Trzeba poszukać nowego dostawcy.
 19. Ja używam i polecam brewmaniac. Recepturę exportujesz z beersmith do sterownika i masz cały proces w sterowniku + podgląd przez www. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 20. cofnij sie kilka stron do tyłu , jest kilka razy podany
 21. Steruje, steruje brewpiless'em Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 22. Potwierdzam, nigdy nawet nie musiałem dzwonić ani pisać. Zamówienie, przelew i za dzień dwa worek pod drzwiami. Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.