Jump to content

hagar

Members
 • Posts

  199
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Piwowarstwo

 • Nazwa browaru
  Equitis
 • Rok założenia
  2006
 • Liczba warek
  48
 • Miasto
  Opole

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

hagar's Achievements

 1. hagar

  hagar

 2. Jak się kupuje rurkę z kwasówki to ona bazowo jest wypolerowana, dlatego pytam co tu jest jako osłona.
 3. Na tym zdjęciu to ta kwasówka średnio wygląda jak kwasówka, coś matowa strasznie.
 4. Dopisałem 2 kolejne więc może będzie ciut szybciej ;-)
 5. Wodę do wysładzania zakwaszam więc nierdzewka na dłuższą metę jest niezbędna.
 6. Będę je montował do podgrzewania wody do wysładzania, nie w kotle zaciernym więc nie potrzebuję wygiętych, pod mieszadło. Na płasko będą bliżej dna - mniej wody będzie potrzeba by je zalać - dla mnie to istotne.
 7. Czy możecie podać jeszcze wymiary tych grzałek przed gięciem - "na płasko"? Ma ktoś jakiś szkic poza tym rysunkiem po gięciu?
 8. Czy te grzałki mają podłączenie uziemienia? Możecie jakiś rysunek lub zdjęcie wrzucić?
 9. hagar

  lol :)

  Magiczne jabłka ;-)
 10. Jakby się okazało że coś poszło nie tak i nie mają tej 20-tej sztuki i musieliby kolejną serię dorabiać to daj znać, pewnie znajdą się chętni na kolejne sztuki ;-)
 11. Tak wiedziałem te statystyki (i są nawet omówione w moich linkach powyżej) i problem polega na tym iż wszystkie raporty międzynarodowych organizacji pokazują zupełnie inny obraz niż ten znany z tv czy przytaczany przez Ciebie. I tu jest pewien problem bo Ukraińcom bardzo zależy by raporty pokazały jak największą tragedię (bo mają na tej podstawie kasę z Rosji i międzynarodową) dlatego naciągają statystyki śmiertelności, mutacji itd a tymczasem raport po 25 latach od klęski wcale nie pokazał tego na czym zleceniodawcom najbardziej zależało. Polecam oryginalny raport na który powołują się w linkach powyżej. Dodatkowo warto zapoznać się z obecnym stanem strefy zero. Po tym jak opuścili ją ludzie jest największym na świecie naturalnym rezerwatem przyrody w którym odrodziły się gatunki roślin i zwierząt które wyginęły na tym terenie często wieki wcześniej - np: http://pracownia.org.pl/dzikie-zycie-numery-archiwalne,2192 Czy uważacie że natura tak chętnie by się tam rozwijała gdyby mutacje i promieniowanie było silne?
 12. @Czeburaszka710 - przejrzałeś chociaż linki które przytoczyłem? Jest ich znacznie więcej - wyników konkretnych 25-lat badań chociażby Komitetu Naukowego ONZ ds. Skutków Promieniowania Atomowego (UNSCEAR). Wszystko co piszecie ma się jakimś dziwnym trafem nijak do opinii ekspertów kwestionujących rozdmuchane skutki katastrowy i wręcz twierdzących iż Czernobyl jest przesłaniem do przyszłości: w nadchodzących wiekach katastrofa będzie pamiętana jako dowód, że energia jądrowa jest bezpiecznym źródłem produkcji energii. A co do ofiar to: jedynie 134 pracowników elektrowni było narażonych na bardzo wysokie dawki promieniowania, po których rozwinęła się ostra choroba popromienna. W ciągu kilku miesięcy od katastrofy 31 osób zmarło i są to jedyne śmiertelne ofiary Czarnobyla. Cytaty z linków powyżej.
 13. http://www.polityka....czarnobyla.read http://www.mg.gov.pl...KCJA_DLA_EJ.pdf autor to człowiek który likwidował skutki katastrofy w Polsce
 14. Zerknij na podpis Jake'a, chodzi raczej o Kopyra ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.