Jump to content

mariannaworski

Members
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mariannaworski

 1. A powiesz coś więcej o tej metodzie ? Próbowałeś? Robiłeś? Długo się to utrzymuje ?
 2. Sądzę że nic nje powinno się dziać. W końcu ,destylatory miedziane często łączy się lutem twardym właśnie z zawartością srebra. A przy destylacji miedz, ma być katalizatorem związków siarki której w zacierach jest bardzo dużo.
 3. A co z kranem? Nie zasycha na końcówce nalewaka piwko? Lub nie plesnieje
 4. Jeśli jescze nie kupiłeś butli , to radzę udać się do pobliskiej stacji napełniania czy gdzie tam zamierzasz ją napełniać-wymieniac . I zapytać co mają oni na miejscu i w jakich pieniądzach. Dla przykładu ja swoje butle z różnymi gazami wymieniam w jednym punkcie i wówczas nie martwię się o legalizację butli. A może się okazać że bardziej opłaci sie zakupić butle spawalnicza 8kg niż przerobiona z gasnicy 6kg
 5. Może poszuj u siebie dużego lokalnego sklepu hydraulicznego i tam udaj się z kranem, czasami coś mogą dopasować. Najważniejsze by skok gwintu nie byl jakis dziwny . Nie wiem jaką masz grubość ścianki ale można zawsze próbować to albo przegwintować lub jeśli to nierdzewka to dospawać nypel .
 6. Orginalna butla śniegowa pobiera co2 w postaci płynnej . Musiał byś wymienić zawor co samemu nie zrobisz. Jedziesz do punktu wymiany butli i tam wszystko wytłumaczą. Butle po gaśnicy maja mniejsza pojemność chyba 6kg w stosunku do butli spawalniczych co2 8kg oraz większe cisnienie
 7. Jeśli nie zacznie się gdzieś sypać tą wełna to jest ok .
 8. DGB W kolumnach rektyfikacyjnych używana jest grubość max 20mm i daje ona idealna izolacje oraz stabilna pracę urządzeń. Czyli przy kotłach tez będzie idealna . Ja niestety źle zaznaczyłem grubość podczas zamawiania i mam co mam od przybytku glowa nie boli . Sprawdza się też dobrze jako karimata albo trampolina dla dziecka
 9. Ja użyłem troszkę za grubej bo 30mm armoflexu . Ale izolacji nigdy za wiele, przyjmuje się ze 20mm juz nie odda zewnętrzne ciepła.
 10. Uważam że GF poza sterownikiem z WiFi nie oferuje kosmicznej technologii za to cena jest kosmiczna .
 11. Ostatnio udało mi się kupić coobre cb25 za 500zl . Zamontowalem ocieplenie z armoflexa . Z nierdzewki dorobiłem system antyprzypaleniowy hopstoper oraz siatka na dno . Cały koszt wyszedl 700zl , i myślę że cena dość względna.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.