Skocz do zawartości

2009.08.13 - III Pomorski Konkurs Piw Domowych im. Sławomira Pahlke


Pieron

Rekomendowane odpowiedzi

Wogóle nie rozumiem Kanclerza. To już nie mozna sobie podyskutować o organizacji konkursu? Dajemy podpowiedź aby zmienić coś w przyszłym roku - dyplomy. Czy to już stanowi jakąś obraze?

 

 

Wrocławski konkurs też nie miał dyplomów. Od tego roku są i mam nadzieje, że będą co roku.

 

P.S. Napisałem przed postem kopyra :)

 

Wygląda, że wszystko gites.

 

Wystarczyło napisać, że dyplomy dojdą później :)

Edytowane przez jacer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie, wszystko juz "się naprawiło"! Dyplomy są, i to naprawdę świetne! Mam nadzieję, że Kanclerz jednak właściwie odczyta nasze głosy co do nagród (że nie o nie walczymy), w końcu jak pisałem, piwa nie robi się dla nagród materialnych (to nie biznes i nie praca, co najmniej w moim przypadku ;-) Przepiękny dyplom umieszczam do wglądu poniżej. Jeszcze raz dziękuję za organizację fajnego konkursu, nagrody i przede wszystkim dyplomy ;-) Za rok znów wystartuje i powalczę o kolejne piękne dyplomy.

Edytowane przez adanjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna łyżka dziegciu, ale to naprawdę z myślą, aby za rok było lepiej. Dyplomy warto włożyć między dwa kawałki tekturki, bo niestety Poczta Polska nie pieści się z listami, no i mój dyplom jest solidnie sterany przez życie. Z radością jednak przyznaję, że nazwisko odmieniono prawidłowo i potwierdzam, że dyplom wielkiej urody.

Także na zgodę proponuję po piwku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj spotkała mnie bardzo miła niespodzianka! Otrzymałem dyplom (wraz z drukowanym III nr Konfratera http://www.konfraternia.org/images/stories/konfrater/Konfrater_03.pdf ) za wsparcie w realizacji konkursu :smilies: Serwis piwo.org/hb sponsorował 3 niezłej klasy myszy firmy Logitech dla zwycięzców w kategorii etykiet.

Miły akcent, a dyplom wisi już w naszym biurze. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.