Jump to content

zasady

bnp

Recommended Posts

Nie to, że się czepiam ale jak mamy być precyzyjni to w regulamin wkrada się pewna sprzeczność

"Nie umieszczaj komentarzy które:

...

2. Propagują środki odurzające, narkotyki "

...

Z punktu widzenia toksykologii etanol to najnormalniejszy środek odurzający, w większych dawkach działa narkotycznie tzn powoduje narkozę.

ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy etanolem a marihuaną.Po paru piwkach mam euforię po kolejnych tracę powoli zmysł orientacji a po następnych paru tracę świadomość

No może jedną etanol jest środkiem odurzającym akceptowanym przez Państwo i Społeczeństwo :)

ja nie widzę żadnej różnicy pomiędzy etanolem a marihuaną.

Zapis w regulaminie wynika zapewne z tego, że nigdy nie próbowałem marihuany. Zwróć uwagę, że na forum piszemy o warzeniu piwa - nikt nie każe Ci tu, ani nie namawia do odurzania się czymkolwiek.

to było tylko porównanie.

chodzi o to iż w naszym społeczeństwie etanol nie jest zaliczany do środków odurzających a to wielki błąd.

Ludzie mają skłonność do odurzania sie i nie ważne co to jest, czy piwo czy kokaina.

Tylko etanol jako narkotyk jakoś tak się w naszej tradycji zakorzenił i ludzie zapomnieli że to też jest zło.

piwo to tez środek odurzający z którego Państwo czerpie legalnie zysk :)