Jump to content

31.12.2013 Sylwester dla piwowarów w Miliczu / Szkaradowie.

josefik

Recommended Posts

Podczas pobytu na organizowanej przez Jacera imprezie w Miliczu, padła propozycja zorganizowania sylwestra w Szkaradowie.

Kto uczestniczył to zachęcać chyba nie muszę, kogo brakowało to powiem że impreza należała do tych bardzo udanych, towarzysko i organizacyjnie.

Położenie "obiektu myślę że sprawia duże możliwości do przybycia braci piwowarskiej z Dolnego Śląska i Wielkopolski.

Część uczestników już będących na imprezie już się zdeklarowało, prosiłbym o wpisy w wątku tak żeby ocenić nasze szanse na organizację i ilość uczestników i koszty.

ps

Jeśli będą ku temu warunki, ma być zorganizowany kulig i atrakcje dla dzieci.

1. Josefik + 5 osób

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. Josefik + 5 osób

2. Undeath + Żona, być może + 1 osob

3. amap + żona +2 (ale jak będzie coś dla dzieciaków zorganizowane)

4. leszcz007 + żona + wstępnie 4 osoby (potwierdzę w przyszłym tygodniu)

5. pszemas + żona + 2 dzieciaki

1. Josefik + 5 osób

2. Undeath + Żona, być może + 1 osob

3. amap + żona +2 (ale jak będzie coś dla dzieciaków zorganizowane)

4. leszcz007 + żona + wstępnie 4 osoby (potwierdzę w przyszłym tygodniu)

5. pszemas + żona + 2 dzieciaki

6. karczmarz + żona (być może jeszcze 2 osoby)

Jest dość dobrze z frekwencją tak więc myślę że przystąpimy do rozmów. Prosiłbym jeszcze o bardziej szczegółowe dane jeśli ktoś wybiera się z dziećmi, po prostu pisać ile dorosłych /wliczając siebie/ i ile dzieci. Trzeba ustalić w związku z dzieciakami kilka drobiazgów, wcześniejszy transport, dedykowane dla nich atrakcje.

czyli :

Josefik + 5 osób

Josefik 4+2

Już się robi :D dodam nawet do ogólno Polskiej imprezy mam nadzieje że o to chodziło :P

co do mojej osoby to :

1. Josefik 4+2

2. Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają (wszyscy piwowarzy ale się nie udzielają na forach) ;)

Edited by Undeath

Jest dość dobrze z frekwencją tak więc myślę że przystąpimy do rozmów. Prosiłbym jeszcze o bardziej szczegółowe dane jeśli ktoś wybiera się z dziećmi, po prostu pisać ile dorosłych /wliczając siebie/ i ile dzieci. Trzeba ustalić w związku z dzieciakami kilka drobiazgów, wcześniejszy transport, dedykowane dla nich atrakcje.

czyli :

Josefik + 5 osób

Josefik 4+2

2. Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają (wszyscy piwowarzy ale się nie udzielają na forach) ;)

2. Undeath 3

chyba undeath 4 albo nie rozumiem

no to nie rozumiem ile undeathów będzie :P bo jak dla mnie Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają to jest undeath 5 a nie 3 chyba że przestałeś liczyć tą dwójkę....

1. Josefik 4+2

2. Undeath 3

3. pszemas 2+2

4. viki 4

5. leszcz007 6

6. amap 2+2

no to nie rozumiem ile undeathów będzie :P bo jak dla mnie Undeath + żona + 1 osoba dorosła + 2 się zastanawiają to jest undeath 5

Nie liczymy tych co są niezdecydowane, więc 3 w weekend będę już wiedział czy się zdecydują to dopisze ;)

7. karczmarz + 1

kolega wysyła samo dziecko :P

bo miał byś zapis:

Nick to osoba kontaktowa, pierwsza cyfra to ilość osób dorosłych łącznie z osobą kontaktową, druga cyfra po znaku "+" to ilość dzieci. :)