Skocz do zawartości

Piwowarów nocne rozmowy


dori

Rekomendowane odpowiedzi

A to jesteście już w komplecie?

A tak wyrywkowo.

Od dwóch tygodni w domu z raptem dwoma wyjazdami do szpitala. W poniedziałek zaczynamy radioterapię. Potrwa 3 tygodnie (skończy się 23 grudnia). Plan jest taki, że będziemy dojeżdżać, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

No i zaczęliśmy 11 miesiąc. Po drodze przygód, że hoho

Edytowane przez Tomek-Pasieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czym się podniecacie... Piłkarze istnieją tylko po to, by panowie z PZPN mogli cwaniakować i brać grubą kasę. Najbardziej w tym irytuje mnie fakt, że państwo kładzie na związek kosmiczne pieniądze i nie ma na niego żadnego wpływu. Sytuacja sprzed paru lat, gdy wprowadzono komisarza i groźba UEFA, że zawieszą związek. Znaczy państwo jest fajne, ale tylko do dawania pieniędzy. Wpływać na co one zostaną wydane już nie może. Paranoja.

Gdyby PZPN przestać traktować jako dobro narodowe może sytuacja wyglądałaby inaczej, a tak widząc władze, które nie chcą niczego komentować, wypowiedzi wygłaszają w trakcie szybkiego przemarszu z miejsca A do B mam wrażenie, że oglądam film "Piłkarski poker". Nie wiem czemu, ale takie wrażenie mam.

Tu nie chodzi o związek szanowny kolego, ale o to, że nasi piłkarze są po prostu słabi. Zobaczcie na ich kondycje... w lidze angielskiej gdzie gra sie znacznie częściej i dłużej jakoś nie narzekają na zmęczenie a u nas??? po 4 kolejkach jeszcze nie są w rytmie meczowym a po 10 kolejkach już są zmęczeni. No ja państwa strasznie przepraszam... czy G. Lato ma wpływ np. na kondycje piłkarzy czy też na wyniki klubów?

Chyba nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wp.pl pod artykułem, że Rosja chciałaby grać z Polską przeczytałem taki komentarz i uważam, że gość ma 100% racji

zrobiłbym z tej drużyny mistrzów... może nie w ostatnie pół roku, ale powiedzmy 2 lata - tyle ile miał Smuda. Jak?? Normalnie - zobaczcie państwo, że teraz trenerzy to nie jacyś gamonie sepleniący coś o ZSRR, albo gadający inne głupoty. Dzisiaj selekcjoner, to istny manager... krawat, koszulka, pantofelki i zakulisowe rozmowy z innymi managerami, trenerami drużyn... Dzisiaj trzeba jeździć po świecie i namawiać innych trenerów, by zawodnicy grali w klubie!! Bo niby Kagawa jest lepszy od Błaszczykowskiego w BvB?? Żart chyba... tylko kto się za Kubą wstawił?? Trener powiedział, że 'musi grać', ale z Kloppem nie porozmawiał, ani też w prasie nie odezwał się krytycznie na Kagawę (no w przypadku naszego trenera, to może i lepiej, bo wyszłaby afera ponowna). Kto dzisiaj ma reprezentować kadrowiczów?? Zdzicho Kręcina?? Czy ten niewydarzony prezesina, który nie dość, że nie umie żadnego języka, to jeszcze nawet po polsku sklecić zdania poprawnie nie umie... Taki Obraniak...krytykują go dzisiaj, ale jak miał formę to każdy go chwalił. Gorszy jest od Joe Cola?? To on w zeszłym sezonie dał mistrzostwo OSC i tak samo puchar - a dzisiaj?? Grzeje ławę, bo Cole MUSI być gotowy do Euro, a za Obraniakiem kto się wstawi?? Tak samo jak w Liverpoolu za Dudkiem... jak go ten łysy matoł sadzał na ławce, to Jurek był w trójce najlepszych bramkarzy świata...ale ktoś dogadał się i sprowadził Reinę... po co?? słabego mięli bramkarza? Wygranie meczu finałowego ligi mistrzów to mało?? Jurek był fantastyczny, ale to za Reiną stała cała zgraja hiszpanów, a za Jurkiem kto miał stanąć?? 'YYy...eeeee...uuuu JANAS??' Taka jest prawda i tak to wygląda... i z tym PZPNem to my możemy się w nos cmoknąć... bo kto z nimi chce rozmawiać?? przede wszystkim - O CZYM Z NIMI ROZMAWIAĆ??!! I JAK??!! Przyszłość Polskiego footballu to Zbigniew Boniek i Jerzy Dudek... takie jest moje zdanie.

Wyobraźmy sobie, że Smuda jedzie do Borussi i rozmowa jest taka. Ty wystawiasz Błaszczykowskiego, a za to ja konsultuję z Tobą powołania dla Lewandowskiego, Piszczka i Błaszczykowskiego, tak żeby nie kolidowały z klubem. Nie można by w ten sposób? Przecież jeśli taki Błaszczykowski się wypromuje, to Borussia może go sprzedać za dobrą kasę.

Edytowane przez kopyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Kopyr a zajmij się Ty lepiej piwowarstwem' date=' piwo zrób albo bloga napisz. :P[/quote']

Daj spokój, ileż można w kółko o tym piwie. :P

Z cytowanego przez ciebie kawałka nie zrozumiałem nawet jednego zdania! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wp.pl pod artykułem, że Rosja chciałaby grać z Polską przeczytałem taki komentarz i uważam, że gość ma 100% racji

Nie zgadza, się z żadnym słowem, które zacytowałeś kopyrze. Sprowadzono Reine, bo Dudkowi zdarzało się puszczać straszne babole, których Reina puszcza mniej.

Ktoś kto mówi że Kagawa jest gorszy od Błaszczykowskiego chyba nie zna się na rzeczy. Abstrahując od tego że to różne pozycje to wystarczy spojrzeć na statystyki tych zawodników - bez porównania (trzeba wziąć pod uwagę zerwane wiązadła Kagawy).

A z Obraźnikiem - to normalne, że jak ktoś jest w formie to się go chwali a jak nie to gani. No i stwierdzenie że Obraniak dał Lile Mistrzostwo to znowu nadużycie - można to powiedzieć o Hazrdzie, Gervinio, ale nie o Obraniaku.

Edytowane przez Rafek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na wp.pl pod artykułem' date=' że Rosja chciałaby grać z Polską przeczytałem taki komentarz i uważam, że gość ma 100% racji[/quote']

Nie zgadza, się z żadnym słowem, które zacytowałeś kopyrze. Sprowadzono Reine, bo Dudkowi zdarzało się puszczać straszne babole, których Reina puszcza mniej.

Ktoś kto mówi że Kagawa jest gorszy od Błaszczykowskiego chyba nie zna się na rzeczy. Abstrahując od tego że to różne pozycje to wystarczy spojrzeć na statystyki tych zawodników - bez porównania (trzeba wziąć pod uwagę zerwane wiązadła Kagawy).

A z Obraźnikiem - to normalne, że jak ktoś jest w formie to się go chwali a jak nie to gani. No i stwierdzenie że Obraniak dał Lile Mistrzostwo to znowu nadużycie - można to powiedzieć o Hazrdzie, Gervinio, ale nie o Obraniaku.

Nie chodzi o detale, a o idee. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jest dyskusja o polskiej piłce to przypomina mi się Kabaret Skeczów Męczących i ich numer z Krzynówkiem, leciało to mniej więcej tak: znowu trafiliśmy do grupy śmierci: Liechtenstein, San Marino i Luksemburg.

I to cały komentarz o polskiej piłce. Znowu się zbłaźnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jest dyskusja o polskiej piłce to przypomina mi się Kabaret Skeczów Męczących i ich numer z Krzynówkiem, leciało to mniej więcej tak: znowu trafiliśmy do grupy śmierci: Liechtenstein, San Marino i Luksemburg.

I to cały komentarz o polskiej piłce. Znowu się zbłaźnimy.

A co ja pisałem wyżej? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki, jak idzie to 40 milionów specjalistów skoków narciarskich, piłki nożnej, ręcznej, siatkówki itd. jest w euforii. Jak nie idzie to wiadomo. I do tego ten narodowy pesymizm " na pewno się nie uda".

Bo to Polska właśnie.

 

Nie o to w tym wszystkim chodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki, jak idzie to 40 milionów specjalistów skoków narciarskich, piłki nożnej, ręcznej, siatkówki itd. jest w euforii. Jak nie idzie to wiadomo. I do tego ten narodowy pesymizm " na pewno się nie uda".

Bo to Polska właśnie.

 

Nie o to w tym wszystkim chodzi :P

Nie no ja wierzę, że się uda. Ale fakt ze mnie to raczej piknik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech chłopaki, jak idzie to 40 milionów specjalistów skoków narciarskich, piłki nożnej, ręcznej, siatkówki itd. jest w euforii. Jak nie idzie to wiadomo. I do tego ten narodowy pesymizm " na pewno się nie uda".

Bo to Polska właśnie.

 

Nie o to w tym wszystkim chodzi :P

Mnie denerwuje to pesymistyczne podejście - na pewno się nie uda. Mój ojciec zawsze powiadał: "Synu pamiętaj, zawsze są dwa uda - albo się uda albo się nie uda". Nie ma tak, że na starcie jesteśmy skreśleni - mamy szanse powalczyć i ja wierze że mamy szanse wyjść z grupy - w końcu gospodarzom pomagają ściany :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do audycji Strzyczkowskiego o bimbrze, ten poseł z Palikota, zapytany o wyrób miodu pitnego odpowiada: pod warunkiem, że alkohol w nim zawarty będzie wytworzony z własnych owoców lub płodów rolnych, to można...

A więc panowie rolnicy - heja żyto do kolumny i zalać miodzik prosto z plastra :cool2: :P

No chyba że miód pszczeli to płód rolny. Nie wiem, nie znam się, w przemyśle wydobywczym pracuję... Ale mam wrażenie, że ci goście od tej ustawy też się nie znają :P

Edytowane przez pavulonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie znają. Ludzie z PiSu znów sie do mnie odezwali, że teraz po wyborach chcą ciagnąć sprawę ułatwien dla browarów.

 

Jest ktos chętny z Wrocka aby się z posłami wrocławskimi spotkać?

 

Ja nie mam czasu, zbyt dużo roboty. Ale oni sa chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na Trójce usłyszałem, że w Obornikach Śląskich działa studio nagraniowe, w którym nagrywają zagraniczne zespoły. Kopyr, co ty na to?

Nic nie wiem, :P ale ja jestem słabo zintegrowany z lokalną społecznością. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://babol.pl/kat,1025465,title,Lato-Nie-I-speak-the-Polish,wid,14047414,wiadomosc.html?ticaid=6d7da

 

:(

 

Ile to lat temu nakręcono film "Piłkarski Poker"?? Bo jeśli od tamtej pory coś się zmieniło, to nie na lepsze :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.