Jump to content

Może jakieś małe spotkanie?

dori

Recommended Posts

Gdyby komuś nudziło się w nadchodzącą sobotę (01.08.2009) to ekipa uCiesznego Browarku zaprasza do siebie na grilla i degustację piwa :). Mile widziani starzy znajomi jak i nowi piwowarzy chcący pogawędzić o piwie przy piwie :)

Adres chętnym podam na PW.

Zapraszamy :/

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cześć :)

Chyba się skuszę' date=' od tak dawna się wybieram że nawet nie pamiętam :)[/quote']

Zapraszam serdecznie :)

kurde, kurde ...... kurde ..... w sobotę ... kurde ....... mówicie .... kurde .....

choroba :)

chyba nie dam rady :)

szajseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .........................

jak coś to o której zaczynacie?

konsultacje rodzinne przeprowadzone :)

będę także na imprezce :)

jako kierowca kolegi Marka, szofer znaczy się :)

ale jednego :) sobie nie odmówię!

konsultacje rodzinne przeprowadzone :)

będę także na imprezce :)

jako kierowca kolegi Marka, szofer znaczy się :)

ale jednego :) sobie nie odmówię!

Ale fajowo się będę miał, dzięki Grzesiu za poświęcenie, ode mnie dostaniesz na wynos :)

Ha! skoro zapraszasz nowych to ja bym się z chęcią w takie zacne grono wkręcił (bo z Krk niedaleko) i posłuchał na żywo moich niedoścignionych mistrzów piwowarstwa...

ale nie dam rady - wczoraj minął nam (mi i mojej drogiej współ-piwowarce) termin "wysiadywania jajka" i się już nie ruszamy nigdzie - chyba, że do szpitala :)

miłej zabawy

Ha! skoro zapraszasz nowych to ja bym się z chęcią w takie zacne grono wkręcił (bo z Krk niedaleko) i posłuchał na żywo moich niedoścignionych mistrzów piwowarstwa...

ale nie dam rady - wczoraj minął nam (mi i mojej drogiej współ-piwowarce) termin "wysiadywania jajka" i się już nie ruszamy nigdzie - chyba, że do szpitala :beer:

miłej zabawy

Dzięki ;)

Czekamy z niecierpliwością na nową piwowarkę bądź piwowara :) Pochwal się jak przyjdzie na świat.

Jutro grilla odpalamy około 16.30 :)

No i po bardzo udanym spotkaniu.

Podziękowania Dori za super gościnę. Same specjały domowe na stole, mowa nie tylko o piwie domowym. A na stole stały i popijane były zacne trunki Dori, Weny, Marka33, Bieloka, Pako1. Jako, że woziłem Mistrza trza było zaprzestać konsumpcji zacnych trunków i raczyć się wodą (jak zwierz).

Na miejscu wypiliśmy zdrowie :beer: Kopyra ;)

Dzięki za spotkanie i byle do kolejnego.

Również dziękuje zacnym Gospodarzom za gościne, a gościom za miłe towarzystwo. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Do następnego spotkania. JK

Dziękuję "Zwierzakowi" za transport.

Edited by wena

Elo :)

I ja napisze kilka słów - spotkanie bardzo, bardzo udane!

Okolica spokojna, komary dały nam żyć, piwa przeróżnego się wczoraj napiłem niemal do pełna :)

Pogaduchy o piwie :), o wędzeniu i dupie maryny się odbyły :) :)

Pieron twardy był, pił tylko próbki (i wodę) jak i Pako, my z Markiem stwierdziliśmy ze zostajemy na poranną kawę :)

Jeszcze raz dziękuję Dori i Januszowi za ugoszczenie i wszystkim przybyłym za super spędzony wieczór :)

Elo :)

I ja napisze kilka słów - spotkanie bardzo, bardzo udane!

Okolica spokojna, komary dały nam żyć, piwa przeróżnego się wczoraj napiłem niemal do pełna :)

Pogaduchy o piwie :), o wędzeniu i dupie maryny się odbyły :) :)

Pieron twardy był, pił tylko próbki (i wodę) jak i Pako, my z Markiem stwierdziliśmy ze zostajemy na poranną kawę :)

Jeszcze raz dziękuję Dori i Januszowi za ugoszczenie i wszystkim przybyłym za super spędzony wieczór :)

Zazdroszczę Wam strasznie :) Tym bardziej, że u Weny poznałem parę osób, i są to przesympatyczni ludzie :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Ja również bardzo dziękuję za fajnie spędzone popołudnie i część nocy. Gadało się świetnie, stół się uginał od samych domowych specjałów (tylko woda była ze sklepu :) ). Dziękuję Dori i Januszowi za zaproszenie i przesympatyczne spotkanie.

Zazdroszczę Wam strasznie :)

To czemu Cię Chłopie z nami nie było???

Następnym razem proszę stawić się na spotkanie!!! :)

Muszę powiedzieć, że z mojego punktu widzenia spotkanie bardzo udane :) Mili goście, sympatyczna atmosfera, super piwo, kiełbasa, ogórki, chlebek, ser, ciasto.... :) Dziękujemy wszystkim za miły wieczór, a niektórym za miły poranek :)

Do następnego razu :):):)