Skocz do zawartości

Stowarzyszenie Piwowarów Domowych


dori

Rekomendowane odpowiedzi

dziadek napisał:

Jondek.

-Stowarzyszenie Piwowarów Domowych a nie tylko Piwowarów

-to forum jest wolne i każdy może wyrażić swoją myśl/bez obrażliwych/

POST 343

Jondek napisał:

Pyknę jeszcze na szybko kilka zdanek zanim zamknę maszynku.

 

Używam roboczej nazwy STOWARZYSZENIE PIWOWARÓW

 

Bo z tą częścią większość zabierających głos zgadza się.

Natomiast jest sporo pomysłów na załączenie do nazwy jakiegoś przymiotnika.

 

I tu opinie są rozbieżne.

 

 

Dlatego aby zadowolić znaczącą większość proponuję jak wyżej!!

Dziadku w/w poście wyraźnie napisałem, że nazwę STOWARZYSZENIE PIWOWARÓW UŻYWAM JAKO NAZWĘ ROBOCZĄ. Uznałem, że ostateczną nazwę Stowarzyszenia wybiorą założyciele, a ja nie chcę w to ingerować aby nie było zbędnej dyskusji nad użytym przymiotnikiem.

 

z ukłonami

 

Jondek

Edytowane przez Jondek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czes napisał:

Jondek, dzięki za dotychczasowy wkład!

 

Jałowych dyskusji i pyskówek na tym forum raczej nie musisz się obawiać; temat wzbudzał emocje dwa miesiące temu. Poza tym mamy okres świąteczny, a w nim trudno liczyć na jakąkolwiek dyskusję. Pozostańmy, tak jak to było od początku, przy formule otwartej dyskusji.

 

Wraz z protokołem z ZZ i dołączonymi dokumentami wypracowanymi na tym zebraniu, drukami KRS, niezbędna dla uzyskania REGONu, rozpoczęcia działalności, jest także umowa użyczenia lokalu, w którym stowarzyszenie obrało siedzibę.

 

Co do dyskutowania przedstawionego regulaminu Walnego Zebrania, to powinien ten regulamin być w pełnej zgodzie ze Statutem - konstytucją Stowarzyszenia. Dlatego lepiej by było, gdybyś najpierw ustosunkował się do Statutu (jak to zapowiadasz).

 

I proszę nie ekscytuj się nadmiernie sprawą PSPD byś nie popsuł sobie świątecznego, rodzinnego wyjazdu nad morze

Czes

Moim zdaniem kolejność powinna być następująca:

Zebranie założycielskie uchwala Statut, regulaminy powołuje Zarząd i Komisje R.

 

Zarząd przygotowuje dokumenty do rejestracji w sądzie, druki KRS oraz umowę najmu lokalu.

W mojej wersji podpisywanie umowy najmu leży w kompetencji Zarządu.

W kompetencji Zjazdu Założycieli/ dalej Walnego Zebrania jest ustalenie siedziby Stowarzyszenia, a nie adresu siedziby.

 

Z ukłonami

 

Jondek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admiro napisał:

Jondek sugerowałbym mniej arogancji z Twojej strony.

 

Czes napisał:

I proszę nie ekscytuj się nadmiernie sprawą PSPD byś nie popsuł sobie świątecznego, rodzinnego wyjazdu nad morze

gesio0 napisał:

Na te święta życzę Ci drogi Jondku mniej buty, więcej zrozumienia.

 

Uczestników dyskusji którzy zostali narażeni na arogancję oraz butę z mojej strony przepraszam.

Obiecuję, że więcej nie będę się ekscytował swoimi wypowiedziami.

 

Życzę owocnej dyskusji i pomyślnego obradowania na I zjeździe Stowarzyszenia.

 

Z ukłonami

Jondek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i czekam na więcej.

Raczej się nie doczekasz.

 

Pozostaje nam podziękować i odkłonić się Jondkowi.

 

Wrzucił tu nam kilka istotnych dla spraw organizacyjnych stowarzyszenia myśli, a także przy okazji

spowodował korzystne dla zdrowia podniesienie samooceny kolegom Hasintusowi i Belzebubowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i czekam na więcej.

Raczej się nie doczekasz.

 

Pozostaje nam podziękować i odkłonić się Jondkowi.

 

Wrzucił tu nam kilka istotnych dla spraw organizacyjnych stowarzyszenia myśli' date=' a także przy okazji

spowodował korzystne dla zdrowia podniesienie samooceny kolegom Hasintusowi i Belzebubowi.[/quote']

Czes, ja wcale nie krytykowałem pomocy Jondka jako takiej. Mnie po prostu razi sposób przedstawiania myśli przez kolegę i obok tego nie jestem w stanie przejść obojętnie. I choćby kwestia ograniczania dostępu do wątku. Czemu to ma służyć ? Co prawda w obecnej chwili na obecnym etapie mojego życia nie jestem w stanie nawet pomyśleć o udziale w Stowarzyszeniu, choć sprawa bardzo mnie interesuje i dlatego czytuję sobie ten wątek - a ktoś chce go zamykać ... Przykładów mógłbym znaleźć jeszcze kilka. Razi mnie taka postawa.

to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i czekam na więcej.

Raczej się nie doczekasz.

 

Pozostaje nam podziękować i odkłonić się Jondkowi.

 

Wrzucił tu nam kilka istotnych dla spraw organizacyjnych stowarzyszenia myśli' date=' a także przy okazji

spowodował korzystne dla zdrowia podniesienie samooceny kolegom Hasintusowi i Belzebubowi.[/quote']

Czes, ja wcale nie krytykowałem pomocy Jondka jako takiej. Mnie po prostu razi sposób przedstawiania myśli przez kolegę i obok tego nie jestem w stanie przejść obojętnie. I choćby kwestia ograniczania dostępu do wątku. Czemu to ma służyć ? Co prawda w obecnej chwili na obecnym etapie mojego życia nie jestem w stanie nawet pomyśleć o udziale w Stowarzyszeniu, choć sprawa bardzo mnie interesuje i dlatego czytuję sobie ten wątek - a ktoś chce go zamykać ... Przykładów mógłbym znaleźć jeszcze kilka. Razi mnie taka postawa.

to tyle.

Się chłopie nie przejmuj jakimś kolesiem, tak na moje może i coś poradzi w temacie, ale z drugiej strony to zwykły "fochmen", obraża się jak panienka zupełnie niepotrzebnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do dziś 34 osoby ze wszystkich stron Polski (czyli 19 osób ponad wymagane minimum).

Jeszcze kilka dni i będziemy mieli problem ze zmieszczeniem się w sali zarezerwowanej na okoliczność ZZ w browarze w Cieszynie :tort:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześc!

 

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że będę jutro. Chciałbym zapytać czy w planie będzie może zwiedzanie browaru?

 

W którym miejscu mamy sie spotkać? Przed browarem? Pytam, żeby się nie okazało że czekam w nieodpowiednim miejscu i obrady mnie ominą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu mamy sie spotkać? Przed browarem? Pytam, żeby się nie okazało że czekam w nieodpowiednim miejscu i obrady mnie ominą.

 

Pozdrawiam

Nie ma co marznąć przed browarem. Po prostu trzeba się udać na portiernię i myślę, że portier już pokieruje dalej :D

W razie jakichkolwiek problemów możecie dzwonić do mnie, numer dostaliście na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.