Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Belgijskie coś zostanie cosiem, gęstość 19,6 czyli BSDA natomiast kolejny raz przy robieniu syropu nie mogę utrafić w kolor wyszło za jasne - w stylu dubla. Przy ciemnych belgijskich zostanę jednak przy metodzie Ignaca , bez wydziwów z pożywkami. Tylko roztopiony, przypalony cukier .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgijskie coś zostanie cosiem, gęstość 19,6 czyli BSDA natomiast kolejny raz przy robieniu syropu nie mogę utrafić w kolor wyszło za jasne - w stylu dubla. Przy ciemnych belgijskich zostanę jednak przy metodzie Ignaca , bez wydziwów z pożywkami. Tylko roztopiony, przypalony cukier .

Zastosuj kiedyś cukier muscovado, kolor będzie zdecydowanie ciemniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mówiłem ze Jozefik to ochlaptus :lol: Ja wypiłem że 10 l mniej :okey:

 

niektórzy pewnie się zastanawiają że tyle wody przez rok nie wypiją :)

 

Czepiacie się!

Do roboty chodzi? - chodzi!

Byle dziadostwa też nie pije!

Wszystkie przyjemności chcą człowiekowi zabrać..

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę figury, ja gdybym wypijał podobną ilość piwa to zostałoby mi tylko 1000 kcal z puli na całodzienne wyżywienie. Ech, dieta i pilnowanie wagi, jak jakaś kobita gadam :D

 

Tak dobrze to nie ma, kilka kilo przybyło, przez ten roczek :)

 

Z innej beczki to myślę nad tą modernizacją zbiornika do wysładzania.

W sumie ten transfer nie byłby taki upierdliwy gdy powiększę zbiornik do 100l, teraz jest z racji tego że mam zbiornik z kega 50l i jest za mały muszę dolewać, czekać na podgrzanie.

 

Może jednak zamiast kolejnego taboretu transfer do zbiornika z grzałką 2000w która tylko będzie miała za zadanie podtrzymać temperaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.