Jump to content

Recommended Posts

Kraj pochodzenia: USA
Odmiana: aromatyczno-goryczkowy (dual purpose hop)
Średnia zawartość alfakwasów: 11-15%
Krótki opis: Chmiel aromatyczno-goryczkowy o łagodnym, przyjemnym aromacie słodkich owoców, takich jak winogrona, brzoskwinie, gruszka, ananas, limonka i grejfrut a także czarna porzeczka z lekkimi nutami żywicznymi a nawet trawiastymi.

Edited by Igorrodz

Źródło?

Generalnie to: http://tnij.at/96000 ;)

Skorzystałem z pierwszych sześciu.

Widzę, że dostępny w naszych sklepach, wykorzystany np w tej warce http://tnij.at/96001autorstwa kolegi @@bimbelt :)

Edited by Igorrodz

Praktycznie nikt w tym dziale nie podawał źródeł, dlaczego miałbym robić to ja?

Nie wiem dlaczego, ja za każdym razem (dotychczas dwukrotnie wypowiadałem się tutaj) prosiłem o to. Oczywiście, nie musisz tego robić. Wolna wola.

A dlaczego warto jest to w ogóle według mnie robić?

Bo jeśli spisuje się na pałę z opisu sklepu detalicznego to jest zwyczajnie słabe. Jeśli składa się jeden z kilku opisów pozyskanych z różnych źródeł wskazuje to na wkład użytkownika w merytorykę forum. Jeśli dodatkowo uzupełnia się opis o własne doświadczenia to już w ogóle mega najlepiej. Tyle. Pozdrawiam i powodzenia w warzeniu (i forumowaniu)!

Jeśli składa się jeden z kilku opisów pozyskanych z różnych źródeł

Przecież wskazałem aż sześć źródeł więc nie rozumiem... Ale dobrze. A teraz proszę, abyś w każdym z wątków w tym dziale poprosił o podanie źródła przez ich autorów, dobrze? ;)

Tyle. Pozdrawiam i powodzenia w warzeniu (i forumowaniu)!

I vice versa. :D

A teraz proszę, abyś w każdym z wątków w tym dziale poprosił o podanie źródła przez ich autorów, dobrze?

Zrobiłem coś sensowniejszego.

Poprosiłem Elroya o uzupełnienia posta porządkującego podforum o element: źródło.

Zobaczymy jak sprawa się rozwiąże - myślę, że warto.