Skocz do zawartości

Slovak Homebrewing Star 2010


dori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulacje dla wszystkich zwycięzców !

Czy receptury będą/są gdzieś opublikowane?? (mnie chodzi szczególnie o te z ekstraktów)

:P

Prosze moje ekstraktowe

http://www.piwo.org/forum/p44785-18-03-2010-21-48-06.html#p44785

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będą jakieś metryczki i lista dalszych miejsc? Chciałbym wiedzieć czego mam się jeszcze nauczyć ;)

Niestety z tego co wiem, ani metryczki, ani lista dalszych miejsc nie jest przewidziana.

 

PS

Co do receptur to przepraszam, ale nie wyrabiam z czasem, aby je powrzucać do wiki ;) Jeśli znalazłby się ktoś kto dysponuje wolnym czasem i chęciami, to proszę o kontakt na PW, postaram się przeszkolić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Głupia sprawa, został mi jeden słowacki kufel :) Proszę się przyznać kto jeszcze nie odebrał.

W Żywcu sami wiecie, że było małe zamieszanie, później odłożyłam karton z kuflami w kąt i dopiero niedawno zorientowałam się, że mam ich za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, został mi jeden słowacki kufel :) Proszę się przyznać kto jeszcze nie odebrał.

W Żywcu sami wiecie, że było małe zamieszanie, później odłożyłam karton z kuflami w kąt i dopiero niedawno zorientowałam się, że mam ich za dużo.

MOże jest dla Ciebie za organizację :)

ps . a ilość dyplomów się zgadza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa' date=' został mi jeden słowacki kufel :) Proszę się przyznać kto jeszcze nie odebrał.

W Żywcu sami wiecie, że było małe zamieszanie, później odłożyłam karton z kuflami w kąt i dopiero niedawno zorientowałam się, że mam ich za dużo.[/quote']

MOże jest dla Ciebie za organizację :)

ps . a ilość dyplomów się zgadza ?

Jeden kufel jest faktycznie dla mnie za organizację, dla Ciebie są trzy, ale i tak został mi jeden. Dyplomy mam tylko dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden kufel jest faktycznie dla mnie za organizację' date=' dla Ciebie są trzy, ale i tak został mi jeden. Dyplomy mam tylko dla Ciebie.[/quote']

Postaram się wpaść na początku sierpnia

Zapraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.