Jump to content

Książki z ebay


markus383

Recommended Posts

Witam.

Zamawialiście kiedyś książki o piwie z ebaya? Zainteresowany jestem książką Wood and beer oraz innymi o poszczególnych stylach ale w polskim sklepie kosztuje blisko 100 zł i to mnie skutecznie zniechęca. Być może taniej wyjdzie zakup u źródła - w Stanach? 

Nigdy nie zamawiałem książek z zagranicy i nie wiem jak wygląda procedura? Może ktoś zamawia i można podłączyć się pod zamówienie?

 

Pozdrawiam,

Mateusz.

Link to comment
Share on other sites

Zamawiałem kilka rzeczy z ebay i jest tak samo jak z allegro. Tylko trzeba uważać, bo często cena kuriera jest większa niż przedmiotu. Dobrze też jest rozejrzeć się na Amazonie, bo mogą mieć darmowa wysyłkę

Wysłane z mojego K4000_PRO przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Polecam bookdepository.com - darmowa wysyłka.
Porównaj rzecz jasna cenę z ofertami na eBay, nie sprawdzałem czy nie są czasem dwa razy tańsze ;)

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30D using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jak wyżej. 90% anglojęzycznych książek nie znajdziesz taniej niż na bookdepository i za darmo wysyłają do Polski. Jest jeszcze taka strona bookfinder.com, gdzie możesz sobie szukać gdzie dana pozycja jest najtańsza, ale prawie zawsze będzie to właśnie bookdepository (o ile mówimy o nowych książkach).

Edited by Oskaliber
Link to comment
Share on other sites

Kupowaliście na stronie bookdepository.com ? Po wybraniu Paypal, prosi o podanie danych karty płatniczej. Myślałem, że przelanie pieniędzy na konto Paypal pozwoli mi zapłacić za towar bezpośrednio z niego, pomijając dane mojej karty płatniczej.

Link to comment
Share on other sites

Ceny faktycznie niskie. Przykład pierwszy z brzegu: "Designig great beers" 68,89, a w pl 109 plus wysyłka. Jaki jest czas oczekiwania na dostawę?

Edited by Gawron
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.