Skocz do zawartości

To już butelkowy kryzys. Browarom w Niemczech zabrakło pustych opakowań


grzesiuu

Rekomendowane odpowiedzi

Butelki sprowadzane z Rosji i Ukrainy .... Swoją drogą, ci z ministerstwa środowiska mnie denerwują. Dzwoniłem tam kiedyś do nich i coś chciałem tam uzyskać (wprowadzenie kaucji na opony samochodowe) efekt -dosłowny dramat jak to tam funkcjonuje i jak partia zagrywa wszystkim do tańca... I to ja ich utrzymuje, warszawskich darmozjadów ... z moich pieniędzy ... Gdzie jednolite butelki zwrotne na piwo?!
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/butelkowy-kryzys-browarom-zabraklo-pustych-opakowan/ngvtsq7?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemcowni to kolejny taki butelkowy sezon. Po raz pierwszy jak przeczytałem (na portalu spożywczym - poszukam i podkleję) to się zdziwiłem, teraz tylko kiwam głową. W PL też z tego co słyszałem od jednego piwowara kontraktowego, czasy oczekiwania w hucie na nowe flaszki się wydłużają.

 

edit: no nie znajduje nic poza 2022 i tegorocznymi wpisami ale z uwagą, że te problemy są cykliczne i pojawiają się latem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grzesiuu napisał(a):

Butelki sprowadzane z Rosji i Ukrainy .... Swoją drogą, ci z ministerstwa środowiska mnie denerwują. Dzwoniłem tam kiedyś do nich i coś chciałem tam uzyskać (wprowadzenie kaucji na opony samochodowe) efekt -dosłowny dramat jak to tam funkcjonuje i jak partia zagrywa wszystkim do tańca... I to ja ich utrzymuje, warszawskich darmozjadów ... z moich pieniędzy ... Gdzie jednolite butelki zwrotne na piwo?!
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/butelkowy-kryzys-browarom-zabraklo-pustych-opakowan/ngvtsq7?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_bi

Masakra!3 tygodnie urlopu a im już butelek brakuje?Będę musiał w getranku butelki po pilsach zwrócić. Dobrze że w poniedziałek wracam do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.