Skocz do zawartości

2011.06.24/25 - V Pomorski...


Kanclerz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A jest coś przewidziane dla miejsc 2-3?

Niestety' date=' nie.[/quote']

Myślę, że będą dyplomy, a to najważniejsze i pozostaje nie tylko w pamięci.

Dokładnie. Piwo się wypije, słody ześrutuje, a dyplom (o ile teściowa nie użyje go jako podpałki do pieca) zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odnoszę wrażenie że piwowarów olewają :(

Od czasu V Pomorskiego Wielka Konfrateria zorganizowała kilka różnych konkursów , ciekawe czy laureaci też czekaj na regulaminowe nagrody ?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temu "pseudo organizatorowi" to już podziękujemy :beer:

Nagrodą GP jest grawerowany puchar ufundowany przez AMBER-a. AMBER ponadto do każdego zwycięzcy kategoryjnego wyśle kistę swych piw.

Ciekawe co na to AMBER ?

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator po prostu w końcu rozwiązał problem narzekania na dyplomy: nie ma dyplomów - nie ma narzekania. Genialne!

 

Swoją drogą z dyplomami w tym roku nie rozpieścili również w Katowicach i we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizator po prostu w końcu rozwiązał problem narzekania na dyplomy: nie ma dyplomów - nie ma narzekania. Genialne!

 

Swoją drogą z dyplomami w tym roku nie rozpieścili również w Katowicach i we Wrocławiu.

Nie dostałeś dyplomu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z dyplomami w tym roku nie rozpieścili również w Katowicach i we Wrocławiu.

ehhh, widzę, że jednak muszę się tym znów zająć. :)

A zapewniali, że dom kultury w Leśnicy zajął się także dyplomami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temu, komu brakuje dyplomu z I ŚKPD będą wysłane do miesiąca czasu duplikaty.

Całością II edycji zajmuję się osobiście więc do roku na pewno trafią w odpowiednie ręce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z dyplomami w tym roku nie rozpieścili również w Katowicach i we Wrocławiu.

ehhh' date=' widzę, że jednak muszę się tym znów zająć. :)

A zapewniali, że dom kultury w Leśnicy zajął się także dyplomami.[/quote']

HE he zajął się, zabezpieczył tak by nawet laureaci ich nie zobaczyli :) bo jakoś nadzieje już straciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą z dyplomami w tym roku nie rozpieścili również w Katowicach i we Wrocławiu.

ehhh' date=' widzę, że jednak muszę się tym znów zająć. :)

A zapewniali, że dom kultury w Leśnicy zajął się także dyplomami.[/quote']

Podobno Maruśka zbiera jeszcze podpisy od sędziów :) albo są w "pewnym" miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanclerz się dawno nie logował na forum, ale mam nadzieję, że temat zakończy się pozytywnie. Inaczej to będzie chyba ostatnia edycja tego konkursu. Bardzo szkoda, że wtedy osoby nie znające tematu mogą odczytać imię pana Sławka, patrona konkursu, w złym kontekście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dzwoniłem dzisiaj do Parpar i dostałem zapewnienie ' date=' że w listopadzie sprawa dyplomów i nagród zostanie zakończona. Miejmy nadzieję...[/quote']

Już mamy tydzień grudnia i.....?

A powiedzieli którego roku?

Koleżanka otwierała firmę od września. Już w czwartym roku zapowiedzi jej się udało :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj do Parpar i dostałem zapewnienie ' date=' że w listopadzie sprawa dyplomów i nagród zostanie zakończona. Miejmy nadzieję...[/quote']

Już mamy tydzień grudnia i.....?

Nie widzę przeciwskazań abyś sam popędził Kanclerza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kanclerz się dawno nie logował na forum, ale mam nadzieję, że temat zakończy się pozytywnie. Inaczej to będzie chyba ostatnia edycja tego konkursu. Bardzo szkoda, że wtedy osoby nie znające tematu mogą odczytać imię pana Sławka, patrona konkursu, w złym kontekście...

 

Zaniepokojona wpisem Anteksa na forum b.biz skontaktowałam się z Kanclerzem i niczego, oczywiście ciekawego się nie dowiedziałam, po za tym, że nie będzie już robił KPD. Mam nadzieję, że w Trójmieście znajdzie się osoba, która pociągnie temat Konkursu imienia Sławka Pahlke w formie, która nie będzie tak dyskusyjna, jak w wykonaniu Konfraterni. Ze swojej strony jako przewodnicząca Jury spełniłam wszystkie swoje obowiązki i też mi nieprzyjemnie, że coś, w co włożyłam sporo pracy własnej, żeby usprawnić i podnieść poziom, stacza się w takie rejony... ale przede wszystkim nie podoba mi się, że Sławek Pahlke jest w to wplątany, bo się nie może obronić ani odciąć.

 

Podobno Maruśka zbiera jeszcze podpisy od sędziów ;) albo są w "pewnym" miejscu ;)

 

Nie wiem, dlaczego w ten temat zostały wplątane tematy z innych KPD, w każdym razie dyplomy z wrocławskiego konkursu zostały rozesłane w połowie listopada - jeśli ktoś nie dostał, to proszę o info na PW tu, b.biz albo mailem na agnieszka@wolczaska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.