Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Autentyczna sytuacja. Dodam, ze jeżdżę TDi, a mój ojciec benzyną - co jest powodem obustronnych złośliwości.

Ojciec dziś coś dłubie w swoim aucie:

-Coś mi dziwnie chodzi, klekocze jak diesel... jak to nazwać?

-Ewolucja? :smilies:

-Hmm... :/ (a po chwili dodaje):

"Słyszałeś taki taki dowcip? Synek wsłuchuje sie w dźwięk silnika. -Tato, tato! Czy ten samochód jest zepsuty? -Nie synu... to Diesel..." :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kila anegdot "bystrej" szwagierki znajomego:

 

1.

Szwagierka został pogryziona przez psa. Przychodzi do domu i mówi "Pogryzł mnie pies" Maż na to czy wszystko w porządku, co powiedział lekarz itp. Na co ona: "To wszystko to ch...., ale szkoda rajstop"

 

2.

Kiedyś chłopaki (mąż i szwagier) wysłali ją do pobliskiego metalowca po elektryczną siekierę i wróciła z informacją że "Na razie nie sprzedają bo czekają na baterie"

 

3.

Była bardzo zaniepokojona informacją, że każda kobieta rodzi się z określoną ilością słów do wypowiedzenia w swoim życiu. Oczywiście nie omieszkała zapytać "A co się stanie jak już wszystkie wypowie?" Jak dowiedziała się że chyba się umiera, ale żadna kobieta do tej pory jeszcze tego nie sprawdziła, szwagierka do wieczora chodziła jakaś markotna i wyjątkowo milcząca.

Edytowane przez korzen16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czterech kumpli spotyka się po wielu latach. Zaczynają opowiadać o starych czasach. W międzyczasie jeden z nich idzie zamówić coś do picia, natomiast pozostali zaczynają rozmawiać o swoich synach. Pierwszy mówi:

- jestem taki dumny z mojego syna. Zaczął pracę jako goniec, wieczorowo skończył studia. Po paru latach został dyrektorem, a następnie prezesem firmy. Stał się taki bogaty, że swojemu przyjacielowi na urodziny podarował super luksusowego Mercedesa.

Drugi opowiada:

- Ja też jestem bardo dumny z mojego syna. Zaczął pracę jako steward w samolocie. Po niedługim czasie stał się pilotem. Założył spółkę z paroma wspólnikami i otworzył własne linie lotnicze. Dzisiaj jest tak bogaty, że swojemu

przyjacielowi na urodziny podarował mały samolot dwusilnikowy Cessna.

Trzeci opowiada:

- Nie wyobrażacie sobie jaki ja jestem dumny z mojego. Studiował inżynierię. Otworzył firmę budowlaną i zarobił miliardy. Pomyślcie, że na urodziny swojego przyjaciela podarował mu cudowną willę z basenem 1500m kw.

W międzyczasie wraca czwarty kumpel i pyta o czym rozmawiali. Odpowiadają, że o synach pytając go o jego syna. Mój syn jest gejowskim żygolakiem. Utrzymankiem bogatych gayów. W ten sposób zarabia na życie!!!

Przyjaciele:

- Biedaczek, jakie nieszczęście!!!

- Jakie tam nieszczęście, cudownie mu się żyje! Wyobraźcie sobie, że w tym roku na urodziny od swoich trzech klientów - pedałów dostał: Mercedesa, prywatny samolot i willę 1500m kw. z basenem!...

 

A Wasi synowie co robią ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autentyczna sytuacja. Dodam, ze jeżdżę TDi, a mój ojciec benzyną - co jest powodem obustronnych złośliwości.

Ojciec dziś coś dłubie w swoim aucie:

-Coś mi dziwnie chodzi, klekocze jak diesel... jak to nazwać?

-Ewolucja? :smilies:

-Hmm... :/ (a po chwili dodaje):

"Słyszałeś taki taki dowcip? Synek wsłuchuje sie w dźwięk silnika. -Tato, tato! Czy ten samochód jest zepsuty? -Nie synu... to Diesel..." :smilies:

 

To mi przypomina,jak się z kumplem przekomarzam. Ja jeżdżę Clio w dieslu, on ma BMW benzyna+gaz. Ja sobie cenię niskie spalanie itp. a on cóż, zabawa, jazda bokiem, kuce, te sprawy. No i niedawno mówię mu:

- Słuchaj, coś mi się chyba dzieje z tą renówką...

- A nie przejmuj się, to taka wada konstrukcyjna.

- Jak to?

- No silnik montowany poprzecznie i napęd na przód.

 

Innym razem mi dogryzał, ale zły sobie moment wybrał, bo akurat betę rozwalił. No to mu mówię:

- Moja renówka pojedzie szybciej od twojej bety.

- Nie rozśmieszaj mnie.

- A ile według ciebie może jechać auto na lawecie?

Edytowane przez Slonx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.