Skocz do zawartości

lol :)


coder

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak w UK ale Irlandzkie paroweczki sa smaczne tak jak caly Irish Breakfast.Black i White puddingu nie probowalem jeszcze.Mialem za to okazje jesc to mrozone mieso jak bylem w UK w 2005 r i bylo ok.Mialem niezly polew ogladajac go choc uwazam, ze przesadza troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmite jest dobry. Ale nikt nie pakuje takiej ilości na tosta. Cieniutko się smaruje. Do tego dla początkujących lepiej zacząć od smarowania kanapki z serem.

Dokładnie - wysmarował poł sloika, jakby to był miód. Mi on najbardziej smakował cieniutko posmarowany na toście (nie mylić z surowym chlebem tostowym). Bardziej zasmakował żonie, niedawno kupiłem jej na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w UK ale Irlandzkie paroweczki sa smaczne tak jak caly Irish Breakfast.Black i White puddingu nie probowalem jeszcze.Mialem za to okazje jesc to mrozone mieso jak bylem w UK w 2005 r i bylo ok.Mialem niezly polew ogladajac go choc uwazam, ze przesadza troche.

Mięsko mielone jest ok, swego czasu sporo koniny było w nim ;) ...jedyny problem to taki ze zapomnieli o tym napisać na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swego czasu sporo koniny było w nim

Oj tam, to była wołowina z Konina, źle przepisane i wyszło wołowina z koniną :)

 

A te skwarki, dokładnie te same miewam u siebie w sklepie - ja tam lubię, inni nie ale żeby od razu rzygać? Zresztą się koleś czepia na siłę, mięso zamrożone prostu z maszynki mu przeszkadza bo w kulkę nie zbite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnę jeszcze temat brytyjskiego jedzenia.

Wielu rzeczy nie ruszałem, ani tych świńskich skórek, ani marmite itp. ale:

Kiełbaski, po dobrym przyrządzeniu były smaczne.

White pudding nie próbowałem, ale black pudding i haggis to dla mnie świetna sprawa.

Mrożone ziemniaki były całkiem przyzwoite, ale nie po podgrzaniu w mikrofali, ale podsmażeniu na patelni.

Czipsy o smaku octu nie są dobre same. Najlepiej zrobić mieszankę, z jakimiś czipsami mięsnymi np. Niektóre smaki trzeba łączyć.

Mrożone mięso - pal licho jak wygląda, nie było złe. Nawet to ichnie mięso sojowe było dobre, po odpowiednim przyprawieniu. Rzekłbym, że nawet bardziej neutralne, bo z tym zwyczajnym, wieprzowym, to różnie bywało, czasem się jakieś dziwne zapachy podczas smażenia uwalniały.

 

A ogólnie to wszystko zależy od przyrządzenia. Materiał może być niezachęcający, a mogą z niego wychodzić naprawdę fajne potrawy. Gość przesadza, ale ja tam nigdy za jego filmikami nie przepadałem, bo dla mnie to głosi herezje. Jak ktoś wykonał lasagne według jego przepisu, to współczuję, bo ten przepis obraża dorobek wielu pokoleń włochów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam częstowałem się pieczoną świńską skórką na Birofiliach, dla mnie to fajne chrupki :D

brat z Angli mi raz przywiózł chrupki, świńska skórka jakoś tam obrabiana, mam na szczęście psy :) Inna sprawa, że jest to drogi przysmak. Najlepsze są chipsy octowe angielskie, pychotka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielskie jedzenie. Uwaga sceny drastyczne :D

 

[media]

[/media]

Jak dla mnie film wysoce nie stosowny , zwykły pajac udaję gwiazdę . Nie smaczne i głupie . Skoro nie rozumie kuchni Angelskiej i jest mu tam tak zle niech waraca , nikt na siłę go tam nie trzyma . Mieszkać w kraju i opluwac tradycji tam istniejace , żałosne . Równie dobrze mozna dać kiszone ogórki jakiemus Dunczykowi a on poczastuję tak popularnymi tam kiszonymi śledziami :okey: . Nasz tatar też nie kazdy obcokrajowiec potrafi przełknać , choć mnie smakuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.