Skocz do zawartości

IX Konkurs Piw Domowych w Żywcu


skitof

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 497
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Butelki nie mogą mieć etykiet' date=' patrz regulamin.[/quote']

Mogą mieć tyle, że nie mogą być trwale naklejone, patrz regulamin :)

Przecież naklejki nie są trwałe. Trwały może być jedynie nadruk na butelce, podobnie jak to jest z koźlakiem amberowskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież naklejki nie są trwałe. Trwały może być jedynie nadruk na butelce, podobnie jak to jest z koźlakiem amberowskim.

No... jak dobrym klejem przykleisz to mogą być uznane za trwałe. :)

Ja mam metki na kapslu z numerem warki - mam nadzieję że wystarczy.

Etykiety dałem tylko do Ruskiej Bestii (bo tylko do tego mam etykietę :)) - przykleiłem taśmą bezbarwną - jeden ruch i zerwane...

 

Ech... tylko się cholera gorąco strasznie zrobiło, a moje piwa jeszcze nie wysłane. :) Wczoraj wieczorem zmajstrowałem lodówkę styropianową na skrzynkę piwa. Mam nadzieję, że jakoś przetrwają podróż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znane już są nazwiska zagranicznych jurorów, którzy wejdą w skład sędziowski IX KPD w Żywcu. Są to: Conrad Seidl (Bierpapst), Don Jeffrey (Brain Brewery, Walia), Ian Hornsey (IBD, Anglia), Michal Rouca (Pivovar Velke Brezno, Czechy), Bruno Reinders (Mort Subite, Belgia), Martin Zuber (Paulaner, Niemcy) i Andreas Richter (Weyermann?, Niemcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę z możliwości przebywania przez cały weekend na Birofiliach. Co by nie było to na będę na 99%.

 

Bardzo prosiłbym piwowarów domowych o zabranie co najmniej 3 szt. z każdej z etykiet. Osobiście sam przekazuję 10 szt. etykiet m.in. dla Dori, Sopisty (strona nie działa obecnie-brak administratora), Krzyśka (tylko świąteczne i z kobietami) i .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostajecie potwierdzenie o dotarciu przesyłki?

Zaczynam się martwić... wysłałem paczkę w środę rano, a do tej pory żadnej informacji. Zabezpieczyłem termicznie dość dobrze, ale jeśli weekend przeleżała gdzieś w magazynie, to piwa pewnie już do wywalenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostajecie potwierdzenie o dotarciu przesyłki?

Zaczynam się martwić... wysłałem paczkę w środę rano, a do tej pory żadnej informacji. Zabezpieczyłem termicznie dość dobrze, ale jeśli weekend przeleżała gdzieś w magazynie, to piwa pewnie już do wywalenia. :D

Dostajemy. :D Miałem okazję rozmawiać z Grześkiem Zwierzyną w sobotę we Wrocławiu. Zapewniał mnie, że pracownicy Piwiarni są poinstruowani, także bez obaw. A brak info być może związany jest właśnie z jego nieobecnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Moje piwa dotarły w poniedziałek, a wiadomość, że doszły (i przelew także) dostałem w czwartek rano. A w tej chwili pewnie piw przychodzi coraz więcej więc i wysłanie wszystkiego zajmuje trochę czasu.

Ja natomiast mam pytanie dot. samego festiwalu. Po co jest rejestracja na stronie festiwalu? Co mi da jeśli się zarejestruję, a może muszę się zarejestrować startując w KPD? O tutaj:

http://www.festiwal-birofilia.pl/wez-udzial-w-festiwalu-birofilia-2011.html

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Moje piwa dotarły w poniedziałek, a wiadomość, że doszły (i przelew także) dostałem w czwartek rano. A w tej chwili pewnie piw przychodzi coraz więcej więc i wysłanie wszystkiego zajmuje trochę czasu.

Ja natomiast mam pytanie dot. samego festiwalu. Po co jest rejestracja na stronie festiwalu? Co mi da jeśli się zarejestruję, a może muszę się zarejestrować startując w KPD? O tutaj:

http://www.festiwal-birofilia.pl/wez-udzial-w-festiwalu-birofilia-2011.html

Nie musisz, ale dla zarejestrowanych są darmowe gadżety, m.in. szkło degustacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz' date=' ale dla zarejestrowanych są darmowe gadżety, m.in. szkło degustacyjne.[/quote']

A czy osoby, które zgłaszały do Ziemka chęć uczestnictwa i będą polewać swoje piwa są zarejestrowane, czy nie?

Nie. Zarejetruj sie przez stronę festiwal birofilia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zarejetruj sie przez stronę festiwal birofilia.

A jeżeli dostało się zaproszenie z Piwiarni Żywieckiej to tez jest konieczna rejestracja on-line?

Nie. Wystarczy się zarejestrować raz, a skoro dostałeś zaproszenie to się zapewne zarejestrowałeś rok lub 2 lata temu.

 

Edit: dostałem potwierdzenie - moja przesyłka dotarła do Żywca. :D

Edytowane przez Stasiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostajecie potwierdzenie o dotarciu przesyłki?

Zaczynam się martwić... wysłałem paczkę w środę rano' date=' a do tej pory żadnej informacji. Zabezpieczyłem termicznie dość dobrze, ale jeśli weekend przeleżała gdzieś w magazynie, to piwa pewnie już do wywalenia. :)[/quote']

Dostajemy. :( Miałem okazję rozmawiać z Grześkiem Zwierzyną w sobotę we Wrocławiu. Zapewniał mnie, że pracownicy Piwiarni są poinstruowani, także bez obaw. A brak info być może związany jest właśnie z jego nieobecnością.

No chyba nie do końca są. Zawiozłem swoje piwa i LJajecznicy w sobotę do Żywca. Chciałem, żeby trafiły do zimnego, to mi powiedzieli, że tutaj wszędzie jest tak ciepło i nie mają gdzie dać i że do poniedziałku będą siedzieć w tym cieple sobie czekając. Więc trzeba było wykonać parę telefonów i Łukasz załatwił, że nasz piwa trafiły do chłodni. Bo tak podobno było uzgadniane, że piwa mają lądować w chłodni po dostarczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostarczyliśmy piwa w poprzedni weekend. Od razu poszły do szaf chłodniczych. Jeżeli ktoś zostawił w piwiarni to jakiś czas stały w warunkach pokojowych, ale później na pewno poszły do schłodzenia. My mieliśmy kilka skrzynek, więc praktyczniej było od razu je donieść do pomieszczenie z chłodniami. Grzesiek Zwierzyna skanuje zgłoszenia i wysyła do SKITOFA. SKITOF wysyła potwierdzenie na maila. Może akurat Grzegorza nie było i dlatego potwierdzenia dojdą z małym opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostajecie potwierdzenie o dotarciu przesyłki?

Zaczynam się martwić... wysłałem paczkę w środę rano' date=' a do tej pory żadnej informacji. Zabezpieczyłem termicznie dość dobrze, ale jeśli weekend przeleżała gdzieś w magazynie, to piwa pewnie już do wywalenia. :)[/quote']

Dostajemy. :( Miałem okazję rozmawiać z Grześkiem Zwierzyną w sobotę we Wrocławiu. Zapewniał mnie, że pracownicy Piwiarni są poinstruowani, także bez obaw. A brak info być może związany jest właśnie z jego nieobecnością.

No chyba nie do końca są. Zawiozłem swoje piwa i LJajecznicy w sobotę do Żywca. Chciałem, żeby trafiły do zimnego, to mi powiedzieli, że tutaj wszędzie jest tak ciepło i nie mają gdzie dać i że do poniedziałku będą siedzieć w tym cieple sobie czekając. Więc trzeba było wykonać parę telefonów i Łukasz załatwił, że nasz piwa trafiły do chłodni. Bo tak podobno było uzgadniane, że piwa mają lądować w chłodni po dostarczeniu.

Wszystkie piwa lądują jak to najszybciej możliwe w chłodni i przechowywane są w jednakowych i optymalnych warunkach. Ale oczywiście wcześniej paczka musi zostać rozpakowana, trzeba sprawdzić butelki, wyciągnąć Formularz Zgłoszeniowy, zeskanować go i potem całość przenieść do chłodni. Może się zdarzyć, że w samym momencie przyjścia paczki pracownik PŻ nie jest w stanie od razu tego wykonać. Ale nie znaczy to, że piwa godzinami leżakują w gorącu. Recepcja piw odbywa się możliwie najszybciej, a leżakowanie w odpowiednich warunkach.

 

Przy okazji przypominam, że w środę 8 czerwca upływa termin dostarczania piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Piwiarni w sobotę. Osobiście wkładałem piwa do chłodziarki, w której było już kilka paczek. Nie zauważyłem, by jakakolwiek paczka stała poza lodówką. Więc myślę, że najgorsze co mogło spotkać nasze piwa to transport, dlatego wolałem "im" oszczędzić stresu i osobiście podwieźć je do Żywca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.