leech Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Nie wiem czy coś źle liczę ale wychodzi mi, że tańszy jest zakup wszystkich składników osobno? Link to comment Share on other sites More sharing options...
Belzebub Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 zapewne masz rację. Ale to jest wg mnie oczywiste, bo przecież skompletowanie odpowiedniej receptury i podzielenie składników też jest swoistą usługą. Sprawa porównania cen zaczyna byc klarowna, gdy zakupisz większe ilości słodów. Dla porównania worek 50 kg strzegomskiego pilznańskiego to koszt ok. 150 zł. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Marmur Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 (edited) Czy nieopłacalność, można by dyskutować. Owszem wychodzi trochę drożej ale po pierwsze dostajesz zapakowany gotowy zestaw, tylko wrzucić do gara i zacierać (no ew. ześrutować), do tego łopatologiczną instrukcję jak dany styl uwarzyć, więc płacisz więcej za wygodę. A jak chcesz sam odważać słody, kompletować chmiele i układać receptury to nic nie stoi na przeszkodzi. W piwowarstwie domowym masz pełną wolność, jak zażyczysz sobie nawet piwa zacieranego razem z schabowym i kapustą kiszoną to nikt ci wyprodukowania takiego wynalazku nie zabroni Edited July 8, 2011 by Marmur Link to comment Share on other sites More sharing options...
strzelczyk76 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Nie wiem czy coś źle liczę ale wychodzi mi, że tańszy jest zakup wszystkich składników osobno? Odkrycie godne co najmniej Paszportu Polityki, a jeśli policzyłbyś jeszce po cenach słodu kupionego prosto w słodowni, w ilości powiedzmy 2 ton - to dopiero byłoby taniej... :rolleyes: Link to comment Share on other sites More sharing options...
jacer Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Ale co to znaczy nieopłacalne? Link to comment Share on other sites More sharing options...
leech Posted July 8, 2011 Author Share Posted July 8, 2011 (edited) Pierwszą warkę robiłem z zestawu surowców z puch. Wychodziło taniej niż kupowanie wszystkiego osobno więc pomyślałem sobie, że ideą zestawów jest niższa cena. Dlatego zdziwiłem się, że przy zakupie zestawu ze słodów wychodzi drożej i tym bardziej mnie to dziwi, że kupując osobno, sklep też musi odważyć zamawianą przeze mnie ilość. Argument z dołączoną instrukcją, czyli skserowanym świstkiem , mnie nie przekonuje. Nieopłacalne czytaj mniej opłacalne. Edited July 8, 2011 by leech Link to comment Share on other sites More sharing options...
jacer Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 (edited) Tylko aby wyszukać sobie recepturę musisz poświęcić trochę czasu, trochę się już znać, przebrnąć przez dziesiątki receptur po czytaniu których będziesz miał mętlik w głowie i dalej nic nie będziesz wiedział. Czas też kosztuje. Co jest w tym dziwnego, że sklep musi odważyć? Przecież słodownie nie sprzedają gotowych zestawów. Edited July 8, 2011 by jacer Link to comment Share on other sites More sharing options...
Spotter Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Moim zdaniem jest to jak najbardziej logiczne, że w zestawie kosztuje więcej. Przecież nie od dziś wiadomo, że gdy się kupuje więcej (czytaj -> w większym opakowaniu, np. 2l Coli, Proszek do prania 10kg itp.) to cena na jednostkę wychodzi znacznie taniej (mimo, że kupujesz więcej i płacisz więcej). I tak samo jest z zestawami. Kupujesz mniejsze ilości, więc płacisz więcej. Gdybyś od razu zamówił sobie 25kg pilzneńskiego, to cena na 1kg wyszłaby Ci znacznie niższa. No ale gdy kupuje się więcej, to istnieje ryzyko, że się wszystkiego nie wykorzysta i częśc się zmarnuje (np. gdy kupuj 2 Coli, to zazwyczaj 0,5l trafia w zlewie, bo już jest tak rozgazowane, że się nie nadaje do picia. Dlatego kupuje tylko 1l butelki), a wtedy cena za 1kg wykorzystanego rośnie. Bo jeżeli np. kupisz 25kg za 100,- PLN, to za 1 kg wychodzi 4,- PLN. Ale jeżeli wykorzystasz tylko 20kg a 5kg Ci się zmarnuje, to wtedy już jest 5,- PLN/kg. A w zestawie nie masz tego problemu - wszystkie jestodmierzone i gotowe do zrobienia. A poza tym - jeżeli nie chcesz i Ci się nie opłaca, to nie kupuj i w sumie nie rób problemu, bo później przyjdą inni młodzi, przczytają to i będą miec totalny mętlik w głowie! Moim zdaniem zestawy są super dla początkujących, bo nie muszą się martwic o przepisy itp. jak również mogą wypróbowac wiele stylów i zobaczyc, co im najbardziej odpowiada. Link to comment Share on other sites More sharing options...
mimazy Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 W piwowarstwie domowym masz pełną wolność, jak zażyczysz sobie nawet piwa zacieranego razem z schabowym i kapustą kiszoną to nikt ci wyprodukowania takiego wynalazku nie zabroni E tam, napewno znajdzie się ktoś kto będzie mówił o niezgodności ze stylem, albo o świętym prawie czystości piwa 1516 w którym nie mieści się zasyp schabowy... Link to comment Share on other sites More sharing options...
leech Posted July 8, 2011 Author Share Posted July 8, 2011 Spotter nie chodzi o zakup większej ilości tylko takiej samej ilości, która osobno wychodzi taniej. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Spotter Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Jeżeli Ci się chce wszystko osobno zamawiac i komletowac, to proszę bardzo. Nikt niczego nie broni. Poza tym ile tak naparwdę więcej zapłacisz? 3-4,- PLN? Link to comment Share on other sites More sharing options...
mareks Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Spotter nie chodzi o zakup większej ilości tylko takiej samej ilości, która osobno wychodzi taniej. Robisz problem z niczego. Kup sobie słód po 100g (chyba tylko w Browamatorze), chmiel po 15g (żaden sklep tak się nie bawi) i nie zawracaj ludziom głowy. Link to comment Share on other sites More sharing options...
bogdan62 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 (edited) Spotter nie chodzi o zakup większej ilości tylko takiej samej ilości, która osobno wychodzi taniej. Podchodzisz do tematu z niewłaściwej strony. Stworzenie receptury i zestawu surowców, poprzedzone jest latami nauki, pracy i doświadczeń. Sklep sprzedający zestaw surowców, gwarantuje uzyskanie piwa o parametrach przewidzianych dla danego stylu, można mieć uzasadnione pretensje i roszczenia, gdyby było to niewykonalne. Kupując "luzem" słody, nikt nie będzie gwarantował piwa o określonych parametrach. Edited July 8, 2011 by bogdan62 Link to comment Share on other sites More sharing options...
leech Posted July 8, 2011 Author Share Posted July 8, 2011 Co wy ludzie tacy nerwowi. Sklepy biorą 20-25% więcej za samo odważenie składników ale niech będzie, że to cena za "stworzenie receptury i zestawu surowców, poprzedzone latami nauki, pracy i doświadczeń" Link to comment Share on other sites More sharing options...
bogdan62 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Gdzie tu nerwy? po prostu wszystko ma swoją wartość, a sklep nie jest instytucją charytatywną. Link to comment Share on other sites More sharing options...
pablo Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Kiedyś przeliczyłem to dla HB - wychodziło identycznie. Nie wiem jaki jest stan aktualny. Sklepy nie sprzedają np 2,7kg pilzneńskiego, tylko 1, 5, 25 kg, więc potem trzeba myśleć co dalej... Wyjściem jest konkretny plan i kupno surowców z góry na np. 10 warek. Link to comment Share on other sites More sharing options...
mareks Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Co wy ludzie tacy nerwowi. Sklepy biorą 20-25% więcej za samo odważenie składników ale niech będzie, że to cena za "stworzenie receptury i zestawu surowców, poprzedzone latami nauki, pracy i doświadczeń" Coś Ty taki sknera? Żałujesz ludziom zarobku? Kup sobie słody, receptury masz na stronach sklepów, zacieranie znajdziesz na forach i będziesz miał zestawy sklepowe taniej. Link to comment Share on other sites More sharing options...
wojtasw77 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Ja na razie warzę tylko z zestawów. Jest taniej niż kupowanie koncernowych produktów o walorach smakowych nie wspomnę. Zestawy są może mniej opłacalne, ale żeby kupować osobno różne słody trzeba sobie zorganizować magazyn słodów i kupić od razu większe ilości. Sklepy chyba nie odważają np. 0,3 kg jakiegoś słodu, albo 10g chmielu. Link to comment Share on other sites More sharing options...
leech Posted July 8, 2011 Author Share Posted July 8, 2011 Coś Ty taki sknera? Żałujesz ludziom zarobku? Kup sobie słody, receptury masz na stronach sklepów, zacieranie znajdziesz na forach i będziesz miał zestawy sklepowe taniej. Z Poznania w końcu jestem Zrobiłem tak jak napisałeś. Zamykam się już bo mnie lobby sklepowe przeklnie Link to comment Share on other sites More sharing options...
Sojer Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Z Poznania w końcu jestem A jak powszechnie wiadomo w Poznaniu robiąc herbatę dla gości leje się wodę aż będzie menisk wypukły, by nie zmieścili cukru Link to comment Share on other sites More sharing options...
mareks Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Ja na razie warzę tylko z zestawów. Jest taniej niż kupowanie koncernowych produktów o walorach smakowych nie wspomnę.Zestawy są może mniej opłacalne, ale żeby kupować osobno różne słody trzeba sobie zorganizować magazyn słodów i kupić od razu większe ilości. Sklepy chyba nie odważają np. 0,3 kg jakiegoś słodu, albo 10g chmielu. Dokładnie! Mam w mieście 2 sklepy to i bez problemu kupuję po kilogramie słodu. Podstawowe kupuję po 5 kg. W przypadku wyprzedaży podstawowych skusze się na worek. Przy mojej częstotliwości warzenie (1-2 razy w miesiącu) w zupełności mi to wystarcza. Browamator sprzedaje słód na gramy, minimalne zamówienie to 50g. Z chmielem jeszcze nikt tak się nie bawi ale kto wie? Link to comment Share on other sites More sharing options...
mareks Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Coś Ty taki sknera? Żałujesz ludziom zarobku? Kup sobie słody' date=' receptury masz na stronach sklepów, zacieranie znajdziesz na forach i będziesz miał zestawy sklepowe taniej.[/quote'] Z Poznania w końcu jestem Zrobiłem tak jak napisałeś. Zamykam się już bo mnie lobby sklepowe przeklnie Od razu zauważyłem lokalizację ale nie chciałem wypominać. Link to comment Share on other sites More sharing options...
alien71 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Powiedzcie mi drodzy doświadczeni piwowarzy kiedy to ostatni raz warzyliście piwo z zestawów... no właśnie, większość z was (doświadczonych) odpowie że dawno temu i o to chodzi. Myślę sobie że zestawy stworzono po to by wciągnąć do piwowarstwa jak najwięcej ludzi lubiących dobre piwo. Masz młody piwowarze odmierzone surowce, instrukcję i próbuj samodzielnie zrobić dobre piwo - a zestaw praktycznie gwarantuje 100% sukcesu jeśli zastosuje się podstawowe środki higieny i stosowanie się do instrukcji. Według mnie warto dać kilka złotych więcej i spróbować czy produkcja własnego piwa mi się w ogóle podoba czy nie, jeśli tak to wtedy zaczyna się myśleć o wymyślaniu własnych receptur i kupowaniu odpowiedniej ilości produktów. Nie wiem czy ja zacząłbym robić piwo jak by nie było zestawów. Zrobiłem dopiero cztery warki, jedną z nachmielonego brew-kita i trzy zestawy z suchych ekstraktów - teraz widzę że mi się to podoba i po wakacjach zaczynam robić piwo z wszystkimi etapami, ale już nie z zestawów. Więc nie ma co narzekać na cenę tylko się trzeba cieszyć że takie zestawy istnieją. Link to comment Share on other sites More sharing options...
rex5555 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Moim zdaniem leech zauważa to zjawisko, i słusznie ma dylemat. Ja go popieram. Mnie również dziwi to zjawisko i postaram się przekonać do mojej racji na prostych przykładach. 1.Idziemy do restauracji spod znaku M, zamawiamy kanapkę, frytki, napój, wszystko osobno i płacimy. W zestawie mamy taniej! 2. Na zakupach, wyżej wspomniany napój, kola kosztuje powiedzmy 5zł, a zestaw kola, sprajt, fanta i tonik kosztują przypuśćmy 18zł, gratis dostajemy szklankę. Zawsze ktoś musi podać, zapakować itd, a jednak w zestawie wychodzi taniej, a w sklepach piwowarskich odrobinę drożej. Link to comment Share on other sites More sharing options...
guma77 Posted July 8, 2011 Share Posted July 8, 2011 Włączę się w temat. Przeliczyłem zestaw Bitter nieśrutowany z BA. Wyliczenia z obowiązkowymi minimalnymi ilościami, które można kupić w detalu. Zestaw Bitter koszt: 42zł. 24zł (4kg) - pale ale Weyermann - 3,2 kg, 6zł (1kg) - słód monachijski typ II Weyermann ? 0,25 kg, 1,5zł - słód karmelowy ciemny Caraaroma? - 0,15 kg, 4zł - chmiel goryczkowy Challenger - 30 g (granulat), 10zł (100g)- chmiel aromatyczny East Kent Goldings - 30 g (granulat), 9,5zł - Safale S-04 Daje to 55zł. W nawiasie minimalne ilości dostępne w sklepie. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now