Jump to content

Witam z Gdańska! (dawniej Toruń)

Recommended Posts

Mam na imię Bartosz, ale bardziej mogę być kojarzony przez niektórych, z innego forum piwnego jako 'wrednyhawran' ;) Od pewnego czasu prowadzę piwnego bloga Małe Piwko Blog: malepiwko.wordpress.com, na który serdecznie zapraszam również na facebooku: www.facebook.com/malepiwkoblog

W poprzednim roku spełniłem jedno ze swych największych marzeń i uwarzyłem pierwsze swoje piwo w domu. Na początku stworzyłem trzy warki z ekstraktów słodowych, a od października pod nazwą 'Domowy Browar Demon' tworzę już piwa ze słodów. Moje piwowarskie poczynania możecie śledzić na facebooku: www.facebook.com/browardemon. Na koncie mam już jeden piwowarski sukces, a mianowicie zwycięstwo na I Toruńskim Konkursie Piwowarów Domowych w kategorii "piwa specjalne" ze swoją Świtezianką, jaśminowym altem wg pomysłu mojej dziewczyny.

Piwo.org śledzę już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz znalazłem chwilę, żeby się legalnie zarejestrować ;)

Pozdrawiam,

PiwowarDemon

Edited by PiwowarDemon

Co prawda tylko jednym palcem u nogi jestem w trojmiescie. Ale cos od czasu do czasu sie dzieje piwno-piwowarskiego.

ps

zagladaj od czasu do czasu na pomorskalawepiwna.org latwiej ugadać spotkanie.