Jump to content

Aethelwulf

Members
 • Posts

  50
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Aethelwulf last won the day on July 10 2023

Aethelwulf had the most liked content!

Kontakt

 • Imię
  Marcin

Recent Profile Visitors

1123 profile views

Aethelwulf's Achievements

 1. Ojojoj, a mówią żeby nie pić przy warzeniu
 2. Pewnie też, ale na rynku są płyty z różną mocą, do takiego gara 20+ litrów to trochę mocy jednak trzeba
 3. To chyba bardziej wina samej kuchenki indukcyjnej, a nie garnka. Tak jak mówię, czas zagotowania jest nieporównywalnie szybszy. Oczywiście 2 mosty, czyli 4 palniki i jazda
 4. Co to za herezje piszecie? Przecież KAŻDY garnek emaliowany działa na indukcji. To też gotuję brzeczki w normalnym, starym garnku emaliowanym na indukcji. O wiele szybciej i mocniej się gotuje niż na gazie. Pozdrawiam P.S. Jak ktoś nie jest pewny czy dany garnek zadziała na indukcji, wystarczy przyłożyć zwykły magnes do jego dna. Przyciąga się, to będzie działać i tyle. Czysta fizyka a nie domysły
 5. Dorzucasz normalnie kolejne porcje chmielu do hop spidera według schematu, normalnie jak do garnka.
 6. Na produktach też masz datę spożycia, co nie oznacza, że dzień po dacie się produkt zepsuje. Drożdże to organizmy żywe, a nie urządzenie z wgranym oprogramowaniem, które przy 11% je zabija.
 7. Skoro nie możesz sobie pozwolić na stołową, to kup Eternę (kupisz do 50 zł). Kapsluje każde butelki, szyjki żadnej mi nie ucięła i ma dobre opinie w porównaniu do Grety. W młotkowe szkoda się pchać.
 8. Dokładnie. Zastanawia mnie zawsze, jak ludzie kupują przyrząd bez zastanowiania się, jak on działa i jak go obsługiwać? Zobaczą słowo refraktometr i go kupują beż żadnej refleksji?
 9. Witam, pozdrawiamy i życzymy powodzenia
 10. Mnie ciekawi jak można zapomnieć o piwie na 4 miesiące
 11. Ja piekłem wieczorem i zostawiłem w piekarniku, następnego dnia dodawałem. Przez kilkanaście godzin się nie zepsuje, więc nie widziałem sensu wstawiać do lodówki.
 12. U mnie półki szklane wytrzymują bez problemu w obu lodówkach
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.