Skocz do zawartości

Józek warzy - offline


josefik

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy tam wiecie o statystykach ;) . W zeszłym roku 365 dni prowadziłem dziennik piwny na B.Biz nie wiecie ile wyrzeczeń mnie to kosztowało, tylko po to żeby dowiedzieć się gdzie znika moje piwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie o statystykach ;) . W zeszłym roku 365 dni prowadziłem dziennik piwny na B.Biz nie wiecie ile wyrzeczeń mnie to kosztowało, tylko po to żeby dowiedzieć się gdzie znika moje piwo :)

 

O! I co tam wyszło?

 

Mnie się wydaje, że swojego piwa nawet w 1/3 nie wypijam :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak? Wyszło manko? :D

Jacer u mnie bilans zgadzałby się wtedy jeśli nawiązało by się do filmu Piwowskiego tzn. że połowę rozlewam ;)

"Rozlewam" to pojęcie szerokie więc tego się trzymajmy. :smilies:

Bielok

Jako że w browarze Pod Starą Pipą cenimy przejrzystość działań mając na uwadze dobro ogółu /niekoniecznie tożsame z dobrem głównego piwowara/, browar zobowiązuje się do upublicznienia statystyk. ;)

Teraz każdy będzie mógł powiedzieć swojej matce, żonie, kochance "Ja? Ja, dużo piję? Zobaczcie takiego Józka." ;) koniec cytatu

 

P.S. Nie mówiąc już o Bieloku ;)

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem to cytat z ministra zdrowia?

Tak, smutna rzeczywistość, jutro do roboty i trzeba będzie chaos ogarnąć

Ale plan warzelny wykonany na najbliższe 2 tygodnie. Można spać spokojnie. :beer:

Edytowane przez josefik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

P.S. Nie mówiąc już o Bieloku ;)

 

Ja się najlepiej nadaję na zły przykład. Jak nie pomoże stwierdzenie że pijesz mniej ode mnie, to zawsze możesz dać argument ze jak dalej będzie taka upierdliwa to pogonisz ją jak bielok swoja babę :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jak nie pomoże stwierdzenie że pijesz mniej ode mnie, to zawsze możesz dać argument ze jak dalej będzie taka upierdliwa to pogonisz ją jak bielok swoja babę :smilies:

 

he he To wejdzie do kanonu przysłów i powiedzeń domowego piwowara. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz każdy będzie mógł powiedzieć swojej matce, żonie, kochance "Ja? Ja, dużo piję? Zobaczcie takiego Józka." ;) koniec cytatu

 

P.S. Nie mówiąc już o Bieloku ;)

No to opublikuj te swoje statystyki, bo ja ciąglę muszę mówić ile to piwa znajomym porozdawałem :lol: A tak zawsze będę mógł powiedzieć, że zaniżam średnią z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Wam szczerze że ciężko mi jest zrobić bilans piwa - no wiem ile kupuję w sklepie - góra 1 na miesiąc. W knajpach staram się załapać na krzywy ryj, a w domu pomaga mi rodzina i znajomi, aczkolwiek większość co uwarzę to wypiję... chociaż średniej 2 piw na dzień nie przekraczam na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.