Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Piwo Michael Jackson za 24,15 zł ! http://www.lideria.p.../opis?nr=204531

Tu jeszcze taniej:

http://www.inbook.pl...linaria?rdir=td

 

Zamówiłem tę książkę 24 grudnia, do dnia dzisiejszego dalej wisiała na ich stronie i co ciekawe cena już nie była taka atrakcyjna, podniesiono ją do 62zł. Dzisiaj dostałem maila, że moje zamówienie zostało anulowane. Pewnie w regulaminie mają takie zastrzeżenie, że mogą anulować :/ nie podoba mi się taka praktyka ze strony tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, zamówiłem też 24 i dostałem mejla wczoraj:

 

W związku z koniecznością sprowadzenia jednej z zamawianych pozycji od wydawcy. Termin realizacji zamówienia ulegnie wydłużeniu, za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy.

 

Może jak sprowadzą, to "odanulują"?:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dostałem takiego maila, a dziś bo napisałem do nich przez kontakt na stronie:

 

Dzień dobry,

 

Dziękuję za zainteresowanie się naszym Sklepem Internetowym www.inbook.pl

W odpowiedzi na zgłoszenie kontaktowe nr 11211 z dnia: 2013-01-08 12:19:03

informuję, że zamówiona pozycja jest niestety niedostępna z powodu wyczerpania stanów magazynowych. Niestety zamówienie musi zostać anulowane. Wpłacona kwota została skierowana na Pana skarbonkę. Za zaistniałą sytuację najmocniej przepraszamy.

 

+

 

 

Sz.P. xxxxxxxx Łukasz

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym zamówienie o numerze xxxxxxx złożone w sklepie www.inbook.pl na:

 

1) Piwo - Michael Jackson: 1 [szt.] x 17.17 [zł] = 17.17 [zł]

 

zostało anulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to gratulacje, ja się nie załapałem ;) Tak swoją drogą, kiedy dokładnie ją zakupiłeś?

23 grudnia. Nie płaciłem, wybrałem opcję zapłaty przy odbiorze.

ja zamówiłem 26.12 i właśnie przyszła, także nie wiem od czego to zależało, kto dostał, a kto nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.