Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

Za list ekonomiczny bierze 5,20, normalnie kosztuje 1,60. Celowo robię antyreklamę bo nie znoszę cwaniactwa, zwłaszcza, że środowisko piwowarów domowych jest jeszcze nieliczne i to nie czas na wyzysk i żerowanie na nieświadomości młodych piwowarów (odpowiadąc jake).

Edytowane przez leech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie poza tematem "ciekawych aukcji.." ale mała przestroga.

Co do "listów ekonomicznych" to chciałem przestrzec przed wysyłką czegokolwiek poza kartką papieru takim listem. Mam może złe doświadczenia, ale wydaje mi się, że taki list z zawartością inną niż papier ma zginąć z założenia (żeby ludzie wysyłali droższymi przesyłkami). Klika razy (dokładnie 4x) próbowałem coś przesłać i za każdym razem list nie doszedł :( , zginął.

Może to tylko pech.

Dodam tylko,że od stycznia zmienił się podobno regulamin Poczt Polskiej i nawet za list polecony (rejestrowany) gdy zginie a zawartość była inna niż dokumenty, poczta podobno nie ponosi odpowiedzialności. Taką informację uzyskałem u Pani w okienku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna obserwuję tego sprzedawcę, muszę przyznać, że w błyskawicznym tempie poszerza swoją ofertą http://allegro.pl/li...?us_id=24132801

Kupowałem tu kiedyś chmiele i drożdże. Błyskawiczna wysyłka i cenowo nienajgorzej. Czekam na powiększenie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa jednorazowa butelka o pojemności 0,5L kosztuje około 50-60 gr od ilości. Zwrotna to koszt niestety większy. 35 gr to kaucja nie cena butelki. (My tylko na tym korzystamy bo butelek oczywiście nie oddajemy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dawna obserwuję tego sprzedawcę, muszę przyznać, że w błyskawicznym tempie poszerza swoją ofertą http://allegro.pl/li...?us_id=24132801

Ale ktoś się kapnie w końcu, że na przykład te drożdże http://allegro.pl/dr...3244781298.html

kosztują max 7 złotych a nie 17,50 :P

Ale jak się wejdzie na stronę, to już są po 6,49 PLN. Chyba się sprzedającemu pomyliły z S-23, bo widzę, że reszta drożdży po circa normalnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styropian gruby za 1m/0,5m masz do 10zł i to naprawdę porządny, klej do styropianu 500ml ~25zł czyli robiąc kilka skrzyń na własną rękę wychodzi Ci ~30zł za pudło na pojedynczy fermentor...

 

edit: a podejrzewam, że szukając dłużej niż 3minuty po średnich cenach pewnie i za 20zł da się coś konkretnego złożyć...

Edytowane przez shayboos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

styropian gruby za 1m/0,5m masz do 10zł i to naprawdę porządny, klej do styropianu 500ml ~25zł czyli robiąc kilka skrzyń na własną rękę wychodzi Ci ~30zł za pudło na pojedynczy fermentor...

 

u mnie koszt takiego pudła wyszedł jakieś 22 zł, w tym 10 zł za klej wielokrotnego zastosowania. jeden arkusz styropianu 100x50x10cm to niecałe 4 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.