Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

kapilary do czujników.

Tylko drogo wychodzi z przesyłką :)

Trzeba pytać w standardowym hydraulicznym "oprawa na termometr do CO", "osłona na termometr CO".

W Częstochowie wielu sklepach są po 10 zł, 3 różne długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna rzecz, zwłaszcza dla piwowara-modelarza

http://allegro.pl/bu1215-chmiel-i1399473721.html

Jak mi się zdaje to Tettnanger...

 

A tu "okazyjnie" pilzneński:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1419331502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna okazja, 8.50zł za 1kg słodu pilzneńskiego to chyba ze złota on musi być. W "normalnych" sklepach jest po ~5zł przy zakupie 1kg. Jakiś czas temu dzwoniłem do gościa i pytałem o worek 25kg - cena zbójecka 120zł za worek, odbiór wyłącznie osobisty w Trójmieście. I nie chciał powiedzieć, z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna okazja, 8.50zł za 1kg słodu pilzneńskiego to chyba ze złota on musi być. W "normalnych" sklepach jest po ~5zł przy zakupie 1kg. Jakiś czas temu dzwoniłem do gościa i pytałem o worek 25kg - cena zbójecka 120zł za worek, odbiór wyłącznie osobisty w Trójmieście. I nie chciał powiedzieć, z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.

Lepiej. To jest "8.50zł netto" :> A sądząc po tym "??????? ????? ???????" to pewnie przemyt z Königsbergu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna okazja' date=' 8.50zł za 1kg słodu pilzneńskiego to chyba ze złota on musi być. W "normalnych" sklepach jest po ~5zł przy zakupie 1kg. Jakiś czas temu dzwoniłem do gościa i pytałem o worek 25kg - cena zbójecka 120zł za worek, odbiór wyłącznie osobisty w Trójmieście. I nie chciał powiedzieć, z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.[/quote']

A nie z Malteurop Polska, dawniej Baltic Malt?

Może robią na eksport?

Kolega z Rębiechowa tylko tego słodu używa.

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie chciał powiedzieć' date=' z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.[/quote']

A nie z Malteurop Polska, dawniej Baltic Malt?.

A może. I nie chciał powiedzieć, bo bał się, że klient sam znajdzie "dojście" i mu tak świetnie wymyślony interes nie wypali :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie chciał powiedzieć' date=' z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.[/quote']

A nie z Malteurop Polska' date=' dawniej Baltic Malt?.[/quote']

A może. I nie chciał powiedzieć, bo bał się, że klient sam znajdzie "dojście" i mu tak świetnie wymyślony interes nie wypali :>

Kumpel z Gdyni Rębiechowo używał słód z tej słodowni był zadowolony.

Problem był tylko z karmelowymi bo nie sprzedają mniej niż na worki a 25 kg karmelowego to miałby na wiele lat. ;)

Edytowane przez mareks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna okazja' date=' 8.50zł za 1kg słodu pilzneńskiego to chyba ze złota on musi być. W "normalnych" sklepach jest po ~5zł przy zakupie 1kg. Jakiś czas temu dzwoniłem do gościa i pytałem o worek 25kg - cena zbójecka 120zł za worek, odbiór wyłącznie osobisty w Trójmieście. I nie chciał powiedzieć, z jakiej słodowni jest ten słód - "a jaką to panu robi różnicę?" usłyszałem.[/quote']

Lepiej. To jest "8.50zł netto" :> A sądząc po tym "??????? ????? ???????" to pewnie przemyt z Königsbergu.

Nie. To jest 1000g netto, w cenie 8,50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujący nie pisze' date=' że za pojedyńczy keg jest opłata 25 zł. Jeżeli 3 - 4 szt to cena jest oK.[/quote']

Niestety pisałem i otrzymałem odpowiedźdotyczącą wysyłki następującej treści : "...

Witam według poczty polskiej około 20 zł za szt" co do kuriera jeszcze czekam na info

A mi odpisał' date=' ze najprościej jak sobie sam zamówię kuriera na jego adres. Dostałem wytyczne co do wielkości i wagi jednego kega.[/quote']

ja natomiast co do kuriera dostałem info że za 4 szt 55 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/stabilizowany-roztwor-dwutlenku-chloru-1000ml-i1410301777.html

 

Dużo się o tym ostatnio mówi ClO2. Przesyłka trochę "przegięta".

Tydzień temu wysłałem maila do www.clo2.pl i w odpowiedzi dostałem, że cena litra clo2 wraz z przesyłką to 40 zł brutto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez aktywatora więc jak kto lubi. (mi pasuje clo2.pl bo oni ze Szczecina) a 22 zł za przesyłkę kurierem to nic specjalnego bo do 30kg praktycznie zawsze kosztuje w okolicach 20zł.

 

Ale clo2 staniało bo ja płaciłem chyba 40zł/l z odbiorem osobistym rok temu albo coś źle pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/stabilizowany-roztwor-dwutlenku-chloru-1000ml-i1410301777.html

 

Dużo się o tym ostatnio mówi ClO2. Przesyłka trochę "przegięta".

Tydzień temu wysłałem maila do www.clo2.pl i w odpowiedzi dostałem' date=' że cena litra clo2 wraz z przesyłką to 40 zł brutto.[/quote']

Ale kupując 3-4 szt też płacisz 40zł/l , na allegro wychodzi taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez aktywatora więc jak kto lubi. (mi pasuje clo2.pl bo oni ze Szczecina) a 22 zł za przesyłkę kurierem to nic specjalnego bo do 30kg praktycznie zawsze kosztuje w okolicach 20zł.

 

Ale clo2 staniało bo ja płaciłem chyba 40zł/l z odbiorem osobistym rok temu albo coś źle pamiętam.

Bo przesyłka była gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/stabilizowany-roztwor-dwutlenku-chloru-1000ml-i1410301777.html

 

Dużo się o tym ostatnio mówi ClO2. Przesyłka trochę "przegięta".

Tydzień temu wysłałem maila do www.clo2.pl i w odpowiedzi dostałem' date=' że cena litra clo2 wraz z przesyłką to 40 zł brutto.[/quote']

Ale kupując 3-4 szt też płacisz 40zł/l , na allegro wychodzi taniej

Okres przydatności clo2 do użycia 12 miesięcy. Przy moim warzeniu to nawet pól litra przez ten okres nie zużyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może trochę z innej bajki- nie allegro tylko carefour ma wyprzedaż garnków ze stali nierdzewnej na wagę. Największy, bez pokrywki 17 l wychodzi 15zł (14za kg). Ścianki dość cienkie, ale do dekokcji przypuszczam że może być pomocny, ewentualnie na jakieś filtratory czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.