Skocz do zawartości

Ciekawe aukcje na allegro.


Rekomendowane odpowiedzi

nie polecam tych butelek jeśli ktoś kapsluje Gretą

Według mnie wyglądają ok. Jeśli chodzi Ci o kołnierz to moja Greta bez problemu sobie z takimi butelkami radzi. Może też dlatego, że butelkuję piwo zawsze z bratem, wtedy czynność ta jest łatwiejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją gretę załatwiłem właśnie takimi butelkami z wysokim kołnierzem,

da się co prawda kapslować ale jest "rozciągnięta" i szyjka się wyślizguje

kupiłem stołową

Potwierdzam - miałem kilka takich butelek, powyrzucałem, bo bardzo cięzko się kapslują, aż Greta trzeszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie droga jest wysyłka. Jak ja kupowałem to najtaniej wychodziło 4szt./35zł kurierem, dlatego może taniej zakupić od razu 4.

jak kupowałem kegi to też tyle za wysyłkę zapłaciłem a Kegi po 70. Po za tym ta aukcja nie budzi we mnie zaufania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modułu wykonawczego do sterowania sprzętami zasilanymi napięciem przemiennym

http://allegro.pl/modul-wykomawczy-na-triakach-bt139-i1416331810.html

i stałym (ale to chyba przesada lekka w rozmiarach :) )

http://allegro.pl/modul-wykonawczy-tranzystorowy-i1416331822.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie droga jest wysyłka. Jak ja kupowałem to najtaniej wychodziło 4szt./35zł kurierem' date=' dlatego może taniej zakupić od razu 4.[/quote']

jak kupowałem kegi to też tyle za wysyłkę zapłaciłem a Kegi po 70. Po za tym ta aukcja nie budzi we mnie zaufania..

Akurat potrzebuję ze 3-4 sztuki, czemu uważasz ją za niewiarygodną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie droga jest wysyłka. Jak ja kupowałem to najtaniej wychodziło 4szt./35zł kurierem' date=' dlatego może taniej zakupić od razu 4.[/quote']

jak kupowałem kegi to też tyle za wysyłkę zapłaciłem a Kegi po 70. Po za tym ta aukcja nie budzi we mnie zaufania..

Można poprosić o wysyłkę poczta , wyjdzie trochę taniej .Dlaczego nie wzbudza zaufania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przepłaciłem czy nie dałem po 90 zł za kega po pepsi razem ze szybko-złączkami. Były na allegro na razie już niema z Ostrowa Wlp.

3 szt. i teraz czytam i czytam - na temat kegów i już mi się ich odechciewa. :)

Edytowane przez Z_bychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przepłaciłem czy nie dałem po 90 zł za kega po pepsi razem ze szybko-złączkami. Były na allegro na razie już niema z Ostrowa Wlp.

3 szt. i teraz czytam i czytam - na temat kegów i już mi się ich odechciewa. :)

No właśnie! Tak naprawdę to jak one się sprawują w praktyce. Może ktoś się wypowie. Jak długo taki keg może stać podłączony do gazu bez wyczuwalnej utraty jakości w piwie mam tu na myśli przegazowanie. Czy nie lepiej kupić party kega z czymś takim http://allegro.pl/chlodziarka-nalewak-do-piwa-clatronic-bz-3233-i1412864325.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujący nie pisze, że za pojedyńczy keg jest opłata 25 zł. Jeżeli 3 - 4 szt to cena jest oK.

Niestety pisałem i otrzymałem odpowiedźdotyczącą wysyłki następującej treści : "...

Witam według poczty polskiej około 20 zł za szt" co do kuriera jeszcze czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferujący nie pisze' date=' że za pojedyńczy keg jest opłata 25 zł. Jeżeli 3 - 4 szt to cena jest oK.[/quote']

Niestety pisałem i otrzymałem odpowiedźdotyczącą wysyłki następującej treści : "...

Witam według poczty polskiej około 20 zł za szt" co do kuriera jeszcze czekam na info

A mi odpisał, ze najprościej jak sobie sam zamówię kuriera na jego adres. Dostałem wytyczne co do wielkości i wagi jednego kega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.